XV Dni Malanowa z Future Folk, Eleni i zespołem Piękni i Młodzi

poniedziałek 28 maja 2018

Augustyna, Ingi, Jaromira

reklama

Wideo: Adrian z Turku zostanie Disco Star? "Wokalnie nie za bardzo, ale dowyglądasz" - orzekł lider grupy Boys

Wideo: Adrian z Turku zostanie Disco Star?
kadr z 2 odc. DISCO STAR 2017 / Polo TV na YouTube 

Disco Polo przeżywa swój renesans, teledyski mają miliony wyświetleń, a najpopularniejszą gwiazdą polskiej muzyki jest obecnie Zenon Martyniuk. Nie dziwi więc to, że wiele osób też chce stać się częścią tego nurtu muzycznego. Właśnie dla tychże pasjonatów łatwych i przyjemnych melodii stacja Polo TV tworzy program Disco Star. W najnowszym odcinku castingowym pojawił się nie kto inny, jak pochodzący z Turku Adrian Skopiński.

Adrian wykonał przed jury utwór „Słodka jak miód”, z repertuaru zespołu Masters. Występ wzbudził mieszane odczucia wśród oglądających i słuchających. Najostrzej Adriana ocenił Czadoman, twórca takich hitów, jak „Ruda tańczy jak szalona” czy „Chodź na kolana”.

CHCESZ OD RAZU ZOBACZYĆ WYSTĘP ADRIANA? PRZESUŃ SUWAK CZASU WIDEO NA 1:07:42

reklama

Zdaniem Czadomana, który był na „nie”, Skopiński powinien darować sobie pewne zaśpiewy, a także pewne zachowania sceniczne. – To były bardzo niesmaczne zachowania. Te, które robiłeś. Wiesz, o czym mówię – komentował Czadoman dodając, że na pewne gesty mógł sobie pozwolić np. wielki Michael Jackson, ale w innym wydaniu to może wywoływać niesmak.

Tak ostra w swych opiach nie była Shazza. Popularna wokalistka była gotowa dać szansę Adrianowi, prosiła jednak, by popracował nad sobą i zapanował nad pewnymi aspektami swoich występów. Pozytywnie turkowianina ocenił również Radek Liszewski z zespołu Weekend: – Ja ci takie małe „tak” daję.

Decydujący głos miała żywa legenda disco polo czyli lider grupy Boys. Marcin Miller stwierdził, że przy dwóch głosach na „tak” i jednym na „nie” przychyli się jednak do większości. – Wokalnie nie za bardzo, ale dowyglądasz na tej scenie – mówił Skopińskiemu Miller.

Tak oto Adriana zobaczymy niebawem w kolejnym etapie programu Disco Star stacji Polo TV.

AW
Źródło: DISCO STAR 2017 / Polo TV na YouTube

Podobne artykuły

Dni Malanowa: Eleni oraz Piękni i Młodzi czyli...

Dni Malanowa: Eleni oraz Piękni i Młodzi czyli...

z dzisiaj
Russocice: Syn gwiazdora disco polo zatrzymany....

Russocice: Syn gwiazdora disco polo zatrzymany....

15 maj.
Wideo: Seksowna

Wideo: Seksowna "Klientka" przyciąga MaTTiego jak...

25 st.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama