czwartek 14 grudnia 2017

Alfreda, Izydora, Zoriny

reklama

Już w sobotę: Stand-up w pubie mixTura

Już w sobotę: Stand-up w pubie mixTura
 

27 maja na turkowian czekają dwie godziny doskonałej zabawy w pubie mixTura. Dwóch komików w swoich solowych programach zabierze nas w stendapową podróż bez trzymanki!

Grzegorz Dolniak - szczeciński komik na warszawskiej emigracji. Słoik widywany na co dzień w telewizyjnej Dwójce oraz na antenie TVP Rozrywka, gdzie z powodzeniem prowadzi programy i felietony satyryczne. W jego programie pt. "Klamka zapadła" usłyszycie o lenistwie, uzależnieniach, złośliwości rzeczy martwych, relacjach damsko-męskich (szok, czyż nie...). "Klamka zapadła" zabiera również w podróż w czasie, odkrywając absurdy przeszłości, a przynajmniej naszych podręczników do historii...

reklama

Mieszko Minkiewicz - szwęda się koło sceny już od 10 lat. Bardzo śmieszny. Podobno przy jego porodzie trzy osoby zmarły ze śmiechu. Na scenie trochę nerdzi. Mówi jak to o siebie nie dba, ile leveli wczoraj nabił i że pizza to najlepsze jedzenie bo samo przyjeżdża. Poza tym lubi piwo. Od zawsze. Jak dorośnie, chce być piwem. A rośnie cały czas.

Bilety w cenie 15 zł do na bycia w pubie mixTura, ul. Kaliska 47.

Podobne artykuły

I LO: Mikołajkowy koncert dla Łukasza

I LO: Mikołajkowy koncert dla Łukasza

6 grudz.
W mixTurze świętowano Niepodległość na rockowo

W mixTurze świętowano Niepodległość na rockowo

14 list.
Malanów: Wieczór z twórczością Agnieszki Osieckiej

Malanów: Wieczór z twórczością Agnieszki Osieckiej

13 list.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama