piątek 21 lipca 2017

Danieli, Wawrzyńca, Wiktora

reklama

Elżbieta Dzikowska w muzeum

Elżbieta Dzikowska w muzeum
 

Muzeum Miasta Turku im. Józefa Mehoffera zaprasza 24 maja 2017 r. o godz. 18:00 na otwarcie wystawy fotograficznej pt. „Uśmiech świata”, której autorką jest Elżbieta Dzikowska – sinolog, dziennikarka, podróżniczka, pisarka, autorka niezapomnianego programu podróżniczego ,,Pieprz i Wanilia”.

Wystawa jest efektem niezliczonych podróży Pani Elżbiety, podczas których uwieczniła oblicza ludzi z różnych zakątków świata. Ekspozycja doczekała się także wydania książkowego do którego wstęp napisał sam Ryszard Kapuściński: „Jedną z cech łączących ludzi wszystkich ras i kultur jest zdolność do uśmiechania się, zdolność, którą posiadamy wszyscy niezależnie od tego, jaki mamy kolor skóry, jakim mówimy językiem, czy jaką wyznajemy religię”.

reklama

materiał nadesłany

Elżbieta Dzikowska w muzeum

Podobne artykuły

Kamienice przy turkowskim rynku - historia i...

Kamienice przy turkowskim rynku - historia i...

15 lip.
Muzeum Miasta Turku przystąpiło do trzeciego...

Muzeum Miasta Turku przystąpiło do trzeciego etapu...

27 czerw.
Turek: Pilipiuk z wizytą w miejskiej bibliotece

Turek: Pilipiuk z wizytą w miejskiej bibliotece

30 maj.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama