piątek 21 lipca 2017

Danieli, Wawrzyńca, Wiktora

reklama

Turek: Pokażą rasowe psy i poddadzą ocenie

Turek: Pokażą rasowe psy i poddadzą ocenie
 

By obejrzeć najróżniejsze, rasowe czworonogi, nie trzeba jechać specjalnie do Poznania czy Łodzi na jedną z organizowanych tam wystaw. Już w ostatni weekend lipca tego typu wydarzenie odbędzie się w Turku. Patronat honorowy nad imprezą objął Burmistrza Miasta Turku Romuald Antosik.

I Krajowa Wystawa Psów Rasowych zorganizowana zostanie w niedzielę 30 lipca. Psiaki oraz ich właściciele pojawią się na terenie stadionu 1000-lecia przy ul. Sportowej 3. Głównym organizatorem przedsięwzięcia jest Polska Federacja Kynologiczna - Oddział Łódzki.

Podczas wystawy będzie można podziwiać pokazy agility i obedience, a także pokaz latającego psa (frisbee) i tzw. obrony użytkowej. Nie zabraknie też rozmaitych konkursów dla dzieci i innych atrakcji, takich jak dmuchana zjeżdżalnia, gofry, wata cukrowa, lody.

Osoby zainteresowane wystawieniem swojego psa formularz zgłoszeniowy odnajdą pod tym adresem: https://pfk.org.pl/formularze/zgloszenie-na-wystawe/

I Krajowa Wystawa Psów Rasowych będzie zarazem „Memoriałem Lali i Bossa”

Turek: Pokażą rasowe psy i poddadzą ocenie

Podobne artykuły

Przykona: Psy się wałęsają. Mogą posypać się...

Przykona: Psy się wałęsają. Mogą posypać się mandaty

23 lt.
Przykona: 10 000 zł miesięcznie za psy?

Przykona: 10 000 zł miesięcznie za psy? "To nie może...

23 lt.
Tańszy cennik schroniska skusi gminy?

Tańszy cennik schroniska skusi gminy?

17 lt.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama