Koncert w Pomocy Juliankowi / 25 marca, godz. 15:00

czwartek 22 marca 2018

Bogusława, Jagody, Katarzyny

reklama

Wyjazd z Turku na "Różaniec Do Granic"

Wyjazd z Turku na
materiały organizatora / rozaniecdogranic.pl 

Różaniec Do Granic to projekt, którego głównym założeniem jest otoczenie całej Polski modlitwą różańcową. W święto Matki Bożej Różańcowej (7 października), na zakończenie obchodów 100. rocznicy objawień fatimskich, Polacy udadzą się na granice kraju, by modlić się o ratunek dla swojej Ojczyzny i całego świata.

Wyjazd do Działoszynia k. Bogatyni odbędzie się 7 paździrnika, o godz. 3:45, spod plebanii parafii NSPJ w Turku. Powrót ok godz. 22:00. Koszt wyjazdu to 70 zł. Zaliczkę w wysokości 50 zł wpłaca się przy zapisie. Kontakt do organizatora: tel.783-724-350.

reklama

Jak informują organizatorzy wydarzenia, Różaniec Do Granic to także modlitwa do "granic możliwości". Jest zaproszeniem Polaków do zejścia z kanap, porzucenia wygodnego życia przed telewizorem czy komputerem, wzięcia modlitewnej broni i podjęcia duchowej walki o ratunek dla świata. Jest to zaproszenie do wyjścia na granice Polski, granice własnych słabości, granice bezpiecznego świata, może nawet granice lęku...

Podobne artykuły

Chóralny śpiew rozbrzmiał w murach kościoła NSPJ

Chóralny śpiew rozbrzmiał w murach kościoła NSPJ

22-10-2017
Rodzinnie na

Rodzinnie na "Różańcu do granic"

09-10-2017
Z parafii w Kaczkach Średnich na

Z parafii w Kaczkach Średnich na "Różaniec do Granic"

09-10-2017
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama