XV Dni Malanowa z Future Folk, Eleni i zespołem Piękni i Młodzi

poniedziałek 28 maja 2018

Augustyna, Ingi, Jaromira

reklama

Poszukiwania 32-latki z Turku trwają. Detektyw prosi o pomoc

Poszukiwania 32-latki z Turku trwają. Detektyw prosi o pomoc
 

To, że policjanci z Komendy Powiatowej Policji z Turku poszukają zaginionej 32-letniej Katarzyny Włodarczyk z Turku, odbiło się szerokim echem w naszym powiecie i nie tylko. Informację o zaginięciu kobiety czytano na portalu Turek.net.pl ponad 20 500 razy. Sprawą zajmuje się także prywatny detektyw, który wskazuje, co już udało się ustalić. 

Z moich ustaleń wynika, że pani Katarzyna w dniu 4 grudnia była w swoim rodzinnym miejscu zamieszkania w miejscowości Tuliszków. W godzinach popołudniowych udała się do swojego mieszkania w Turku, do którego dotarła – powtarzam – tego samego dnia. Opuściła swoje mieszkanie, do dnia dzisiejszego nie dając znaku życia swojej rodzinie -- wyjaśnia detektyw Wodziński.

reklama

10 grudnia była widziana w sklepie monopolowym przy Osiedlu Wyzwolenia 2 w Turku, w którym kupowała papierosy. Warto dodać, że pani Katarzyna jeździła autostopem. Mogło się zdarzyć, że ktoś podwoził panią Katarzynę, ponieważ była widziana w Muchlinie, dlatego proszę każdego, kto widziała panią Katarzynę w 4 grudnia o kontakt do mnie, na niżej podany numer kontaktowy.

Detektyw wyjaśnia, że każdy szczegół jest w tej sprawie bardzo ważny. – Powtarzam - jeżeli widziałeś bądź widziałaś gdzie się poruszała zaginiona, w którym miejscu ją mijałeś na ulicy, czy jak się zachowywała. Każda informacja jest bardzo cenna. Zadzwoń. Wiadomo, jakie mamy teraz warunki pogodowe - ujemne temperatury, jest coraz zimniej. Robimy co możemy wspólnie z Komenda Powiatową Policji w Turku, by odnaleźć panią Katarzynę. Za chwilę mamy święta, a pani Kasia ma męża i małego synka, więc wszyscy odnajdźmy małemu mamę na gwiazdkę. Wszystkie informacje o pani Katarzynie proszę zgłaszać na te oto numery telefonu: Detektyw Artur Wodziński 666-063-107, 887-076-558. Za każdą informację bardzo dziękujemy.

Także policjanci proszą, by każdy, kto zna miejsce pobytu zaginionej lub może udzielić ważnych informacji na ten temat, kontaktował się z Komendą Powiatową Policji w Turku, tel. (63) 289 82 11, (63) 289 82 13 lub z oficerem dyżurnym pod nr tel. 997.

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Poszukiwania 32-latki zakończone. Turkowianka...

Poszukiwania 32-latki zakończone. Turkowianka...

23-12-2016
Poszukujemy zaginionej Katarzyny Włodarczyk

Poszukujemy zaginionej Katarzyny Włodarczyk

15-12-2016
Smaszew: Odnaleźli zaginioną 74-latkę

Smaszew: Odnaleźli zaginioną 74-latkę

04-09-2016
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama