III Indywidualne Mistrzostwa Miasta Turku i Powiatu Tureckiego w Pływaniu Kobiet i Mężczyzn / 2 maja 15:00

piątek 27 kwietnia 2018

Sergiusza, Teofila, Zyty

reklama

Policjanci ujawnili 95 wykroczeń. Oto efekty akcji "Prędkość ? zero tolerancji"

Policjanci ujawnili 95 wykroczeń. Oto efekty akcji
 

W piątek policjanci zakończyli działania PRĘDKOŚĆ – ZERO TOLERANCJI, które prowadzone były na terenie całego województwa wielkopolskiego od 26 do 28 kwietnia. Podczas trwania działań kierujący mogli spodziewać się większej ilości policjantów kontrolujących przestrzeganie obowiązujących przepisów w ruchu drogowym.

Wzmożone działania miały na celu kontrolę przestrzegania przez kierujących przepisów ruchu drogowego, a w szczególności zwrócenie uwagi na przekraczających dozwoloną prędkość.

reklama

Efektem trzydniowej pracy funkcjonariuszy z KPP w Turku było skontrolowanie 179 pojazdów, w tym 6 busów, 13 samochodów ciężarowych. W trakcie działań policjanci ujawnili 95 wykroczeń w ruchu drogowym (z czego jedno zakończone zostało sporządzeniem wniosku o ukaranie do Sądu Rejonowego w Turku).

Dozwoloną prędkość przekroczyło 34 kierujących, z czego jeden to kierowca pojazdu ciężarowego, do 27  przekroczeń prędkości doszło w rejonach przejść dla pieszych.

Nie obyło się też bez zatrzymanych dowodów rejestracyjnych – w ciągu trzech dni działań 23 kierującym zatrzymano w/w dokument.

Źródło: KPP w Turku / www.turek.policja.gov.pl

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Turek: Miał 1,3 promila. Na Sportowej zakończył...

Turek: Miał 1,3 promila. Na Sportowej zakończył jazdę

17 kw.
Marianów-Kolonia: Przyłapali nietrzeźwego...

Marianów-Kolonia: Przyłapali nietrzeźwego kierowcę

17 kw.
Kowale Księże: Ukradli krowę, byka i cielaka

Kowale Księże: Ukradli krowę, byka i cielaka

13 kw.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama