DNI MALANOWA - 27 i 28 MAJA

sobota 27 maja 2017

Amandy, Jana, Juliana

reklama

Policjanci ujawnili 95 wykroczeń. Oto efekty akcji "Prędkość ? zero tolerancji"

Policjanci ujawnili 95 wykroczeń. Oto efekty akcji
 

W piątek policjanci zakończyli działania PRĘDKOŚĆ – ZERO TOLERANCJI, które prowadzone były na terenie całego województwa wielkopolskiego od 26 do 28 kwietnia. Podczas trwania działań kierujący mogli spodziewać się większej ilości policjantów kontrolujących przestrzeganie obowiązujących przepisów w ruchu drogowym.

Wzmożone działania miały na celu kontrolę przestrzegania przez kierujących przepisów ruchu drogowego, a w szczególności zwrócenie uwagi na przekraczających dozwoloną prędkość.

reklama

Efektem trzydniowej pracy funkcjonariuszy z KPP w Turku było skontrolowanie 179 pojazdów, w tym 6 busów, 13 samochodów ciężarowych. W trakcie działań policjanci ujawnili 95 wykroczeń w ruchu drogowym (z czego jedno zakończone zostało sporządzeniem wniosku o ukaranie do Sądu Rejonowego w Turku).

Dozwoloną prędkość przekroczyło 34 kierujących, z czego jeden to kierowca pojazdu ciężarowego, do 27  przekroczeń prędkości doszło w rejonach przejść dla pieszych.

Nie obyło się też bez zatrzymanych dowodów rejestracyjnych – w ciągu trzech dni działań 23 kierującym zatrzymano w/w dokument.

Źródło: KPP w Turku / www.turek.policja.gov.pl

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Tuliszków: Przyłapali 25-latka z maryśką

Tuliszków: Przyłapali 25-latka z maryśką

23 maj.
Na Wyzwolenia potrącił kobietę autem

Na Wyzwolenia potrącił kobietę autem

23 maj.
Ciesielczyk nowym zastępcą komendanta....

Ciesielczyk nowym zastępcą komendanta. Pankowski...

17 maj.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama