Spotkanie z Ministrem Środowiska | Sobota, godz. 15:30 | Miejski Dom Kultury w Turku

piątek 27 kwietnia 2018

Sergiusza, Teofila, Zyty

reklama

Wideo: 19-latek palił gumę na skrzyżowaniu. Grozi mu 5 000 zł grzywny, rozstał się z prawem jazdy

Wideo: 19-latek palił gumę na skrzyżowaniu. Grozi mu 5 000 zł grzywny, rozstał się z prawem jazdy - foto: marekem11 / YouTube
foto: marekem11 / YouTube 

W dobie internetu, YouTube, Twittera, łatwo zyskać swoje 5 minut sławy. Zdobył je, choć zapewne tego nie chciał, 19-letni mieszkaniec Dobrej. Swoimi popisami na motocyklu próbował uatrakcyjnić przejazd weselnego orszaku, a tymczasem stworzył zagrożenie na drodze i za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Turku, do zdarzenia doszło 24 czerwca. Być może przeszło by ono bez większego echa, gdyby nie to, że nagrał je jeden z kierowców. Oto we wspomnianą sobotę, około godz. 17:00, uwagę policjantów, pełniących służbę w formie motocyklowego patrolu, przyciągnęło zamieszanie przy skrzyżowaniu ul. Górniczej i Kolskiej Szosy. Policjanci zauważyli, że sznur aut zwolnił, zatrzymał się, a tymczasem na środku skrzyżowania ktoś zaczął „palić gumę” motocyklem.
 

reklama

Szybka interwencja mundurowych zakończyła widowisko. Motocyklistą pełnym fantazji okazał się 19-latek z Dobrej, który postanowił pokazać, co potrafi jego Honda CBR 600.

Nastolatkowi zatrzymano prawo jazdy. Teraz to sąd zdecyduje, jaką powinien ponieść karę. Może to być - jak wyjaśnia KPP w Turku - nawet grzywna w wysokości 5 000 zł.

AW
Źródło: KPP w Turku / marekem11 na YouTube

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

2 promile na 1 stycznia. Pijany kierowca...

2 promile na 1 stycznia. Pijany kierowca fatalnie...

2 st.
Wideo: Wypadek przy stacji paliw. Zderzyli się...

Wideo: Wypadek przy stacji paliw. Zderzyli się VW i...

20-06-2017
Wideo: Zderzenie na skrzyżowaniu. Clio dachowało

Wideo: Zderzenie na skrzyżowaniu. Clio dachowało

01-04-2017
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama