wtorek 22 maja 2018

Emila, Neleny, Romy

reklama

Policjanci błyskają dla bezpieczeństwa

Policjanci błyskają dla bezpieczeństwa
 

W ostatnim czasie doszło do kolejnych zdarzeń z udziałem pieszych uczestników ruchu. Trwający okres przedświąteczny oraz niekorzystne warunki pogodowe nie są sprzymierzeńcami w walce o bezpieczeństwo na drogach. Z uwagi na to policjanci w dniach od 18 do 23 grudnia br. podejmą dodatkowe starania o poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Jednym ze sposobów na zwiększenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym jest zwiększenie  widoczności zmotoryzowanych patroli Policji w miejscach zagrożonych. Z uwagi na to radiowozy które będą działały w miejscach zagrożonych będą miały  niebieskie sygnały świetlne. Takie działania mają za zadanie zwrócenie uwagi uczestników ruchu pieszych i kierujących na występujące zagrożenie bezpieczeństwa związane ze zwiększonym natężeniem ruchu.

reklama

W dniach od 18 do 23 grudnia br. policjanci wystawią posterunki w miejscach największego natężenia ruchu pieszych oraz w rejonach centrów handlowych na terenie naszego powiatu.  

materiał prasowy KPP w Turku

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Wideo: Sukces naszych funkcjonariuszy w...

Wideo: Sukces naszych funkcjonariuszy w konkursie...

z wczoraj
Wesprzyj zbiórkę zabawek. St. sierż. Maciej...

Wesprzyj zbiórkę zabawek. St. sierż. Maciej Męderski...

18 maj.
Russocice: Syn gwiazdora disco polo zatrzymany....

Russocice: Syn gwiazdora disco polo zatrzymany....

15 maj.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama