wtorek 23 stycznia 2018

Fernandy, Jana, Rajmundy

reklama

Policjanci błyskają dla bezpieczeństwa

Policjanci błyskają dla bezpieczeństwa
 

W ostatnim czasie doszło do kolejnych zdarzeń z udziałem pieszych uczestników ruchu. Trwający okres przedświąteczny oraz niekorzystne warunki pogodowe nie są sprzymierzeńcami w walce o bezpieczeństwo na drogach. Z uwagi na to policjanci w dniach od 18 do 23 grudnia br. podejmą dodatkowe starania o poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Jednym ze sposobów na zwiększenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym jest zwiększenie  widoczności zmotoryzowanych patroli Policji w miejscach zagrożonych. Z uwagi na to radiowozy które będą działały w miejscach zagrożonych będą miały  niebieskie sygnały świetlne. Takie działania mają za zadanie zwrócenie uwagi uczestników ruchu pieszych i kierujących na występujące zagrożenie bezpieczeństwa związane ze zwiększonym natężeniem ruchu.

reklama

W dniach od 18 do 23 grudnia br. policjanci wystawią posterunki w miejscach największego natężenia ruchu pieszych oraz w rejonach centrów handlowych na terenie naszego powiatu.  

materiał prasowy KPP w Turku

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Tarnowa: Pędził Mercedesem 149 km/h. 24-latek...

Tarnowa: Pędził Mercedesem 149 km/h. 24-latek...

z dzisiaj
Kotwasice: Policjanci zlikwidowali dziuplę...

Kotwasice: Policjanci zlikwidowali dziuplę samochodową

15 st.
Turek: Wjechał BMW w żywopłot

Turek: Wjechał BMW w żywopłot

3 st.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama