sobota 27 kwietnia 2024

Sergiusza, Teofila, Zyty

Policjanci z całego powiatu walczyli o puchar komendanta.

W piątek 17 stycznia w hali sportowej w Tuliszkowie zorganizowany został Międzywydziałowy Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji. Pieniądze zebrane podczas turnieju zostały przekazane na rzecz Fundacji Pomocy Wdowom i sierotom po Poległych Policjantach.

W piątek 17 stycznia w tuliszkoweskiej hali sportowej rywalizowało 6 drużyn z całego powiatu: Wydział Kryminalny, Wydział Prewencji, Wydział Ruchu Drogowego, Ogniowy Patrolowy-Interwencyjny, Komisariat Policji w Tuliszkowie oraz Komisariat Policji w Dobrej. Turniej rozegrany został w systemie każdy z każdym.

Najlepszą drużyną okazał się Komisariat Policji w Tuliszkowie. Drugie miejsce udało się zająć policjantom z Wydziału Kryminalnego, ostatnie miejsce na podium zdobyła drużyna Ogniowo Patrolowo-Interwencyjna. Organizacja takich wydarzeń jest ważna, pomagają one promować zdrowy tryb życia oraz pozwalają poprawić kontakty, oraz zintegrować funkcjonariuszy.

Puchar zwycięzcom turnieju wręczył Komendant Powiatowy Policji w Turku mł. insp. Michał Grzelak. Pogratulował on również wszystkim zawodnikom między innymi kondycji, taktyk czy zgrania na boisku. Pieniądze, które zostały zebrane podczas turnieju zostaną przeznaczone na rzecz Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach.