niedziela 22 stycznia 2017

Dominiki, Mateusza, Wincentego

reklama

Kaczki Średnie: Firma Bosch-Junkers szkoli uczniów z ZSR CKP

Kaczki Średnie: Firma Bosch-Junkers szkoli uczniów z ZSR CKP
 

W roku szkolnym 2016/17 uczniowie z ZSR CKP w Kaczkach Średnich biorą udział w III edycji programu skierowanego do przyszłych instalatorów „JUNKERS SZKOLI” organizowanym przez firmę Bosch-Junkers.

Podczas zajęć w ramach projektu, uczniowie klas technikum urządzeń i systemów energetyki odnawialnej mają możliwość zdobycia specjalistycznej wiedzy dotyczącej funkcjonowania urządzeń grzewczych oraz poznania nowoczesnych technologii wykorzystywanych w urządzeniach grzewczych. Zajęcia w głównej mierze dotyczą tematyki podzielonej na trzy główne obszary: technika kondensacyjna, technika solarna i pompy ciepła. Na zakończenie każdego etapu, wiedza uczniów jest sprawdzana poprzez test wiedzy przygotowane przez ekspertów z firmy Bosch-Junkers. Po każdym etapie najlepszy uczestnik otrzymuje atrakcyjne nagrody - elektronarzędzia firmy Bosch. Warto również przypomnieć, iż w zeszłym roku szkolnym uczeń ZSR CKP - Rafał Kasprzak został laureatem krajowym II edycji programu.

Zwycięzcą I etapu dotyczącego techniki kondensacyjnej został Adrian Stolarek, uczeń III klasy technikum urządzeń i systemów energetyki odnawialnej. Wykazał się on największą wiedzą z zakresu budowy, eksploatacji oraz serwisowania kotłów kondensacyjnych.

Gratulujemy Adrianowi oraz panom Ł. Szymańskiemu i S. Ambroziakowi – koordynatorom szkolnym programu Junkers Szkoli.

materiał prasowy

Podobne artykuły

Wideo: Kałasznikow? Glock? Uczniowie ZST radzą...

Wideo: Kałasznikow? Glock? Uczniowie ZST radzą sobie...

12 st.
I LO w górę o 55 miejsc! ZST i ZSR prawie na...

I LO w górę o 55 miejsc! ZST i ZSR prawie na równi!...

10 st.
Kaczki Średnie: Jak uprawiać kukurydzę?...

Kaczki Średnie: Jak uprawiać kukurydzę? Uczniowie...

9 st.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama