piątek 25 maja 2018

Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny

reklama

Władysławów: Piknik Charytatywny dla Kingi już 18 czerwca

Władysławów: Piknik Charytatywny dla Kingi już 18 czerwca - foto: freeimages.com / ChIandra4U
foto: freeimages.com / ChIandra4U 

Choć w najbliższy weekend pochłoną nas zapewne Dni Turku i Gminy Turek, warto znaleźć chwilę czasu i w niedzielę 18 czerwca pojawić się we Władysławowie. Na tamtejszym boisku szkolnym zorganizowany zostanie Piknik Charytatywny „Sercem do serca”, z którego dochód przeznaczony zostanie na rzecz walki o zdrowie małej Kingi, która jest dzieckiem autystycznym, nie mówi, ma opóźnienie psychoruchowe. Mimo swojej niepełnosprawności Kinga jest pogodną dziewczynką, która liczy na nasze wsparcie.

Nikt, kto pojawi się na pikniku – którego rozpoczęcie zaplanowano na godz. 16:00 – nie będzie narzekał na nudę. Będzie to okazja, by obejrzeć występy dzieci i młodzieży, pokazy strażaków i policjantów, pokazy ratownictwa medycznego, a także podziwiać piękne motocykle. Nie zabraknie też licytacji, ani też szansy odbycia przejażdżki na końskim grzbiecie.

reklama

Do udziału w Pikniku Charytatywnym „Sercem do serca” zachęcają jego Organizatorzy: Zespół Szkół we Władysławowie, Rada Rodziców we Władysławowie, a także Urząd Gminy we Władysławowie.

AW

 

Władysławów: Piknik Charytatywny dla Kingi już 18 czerwca

Podobne artykuły

III Powiatowy Konkurs Wiedzy o Zdrowiu

III Powiatowy Konkurs Wiedzy o Zdrowiu

22 maj.
Wiśniewski i Sochacki nagrodzeni za...

Wiśniewski i Sochacki nagrodzeni za propagowanie...

18 maj.
Russocice: Syn gwiazdora disco polo zatrzymany....

Russocice: Syn gwiazdora disco polo zatrzymany....

15 maj.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama