Koncert w Pomocy Juliankowi / 25 marca, godz. 15:00

środa 21 marca 2018

Benedykta, Lubomiry, Lubomira

reklama

Władysławów: Piknik Charytatywny dla Kingi już 18 czerwca

Władysławów: Piknik Charytatywny dla Kingi już 18 czerwca - foto: freeimages.com / ChIandra4U
foto: freeimages.com / ChIandra4U 

Choć w najbliższy weekend pochłoną nas zapewne Dni Turku i Gminy Turek, warto znaleźć chwilę czasu i w niedzielę 18 czerwca pojawić się we Władysławowie. Na tamtejszym boisku szkolnym zorganizowany zostanie Piknik Charytatywny „Sercem do serca”, z którego dochód przeznaczony zostanie na rzecz walki o zdrowie małej Kingi, która jest dzieckiem autystycznym, nie mówi, ma opóźnienie psychoruchowe. Mimo swojej niepełnosprawności Kinga jest pogodną dziewczynką, która liczy na nasze wsparcie.

Nikt, kto pojawi się na pikniku – którego rozpoczęcie zaplanowano na godz. 16:00 – nie będzie narzekał na nudę. Będzie to okazja, by obejrzeć występy dzieci i młodzieży, pokazy strażaków i policjantów, pokazy ratownictwa medycznego, a także podziwiać piękne motocykle. Nie zabraknie też licytacji, ani też szansy odbycia przejażdżki na końskim grzbiecie.

reklama

Do udziału w Pikniku Charytatywnym „Sercem do serca” zachęcają jego Organizatorzy: Zespół Szkół we Władysławowie, Rada Rodziców we Władysławowie, a także Urząd Gminy we Władysławowie.

AW

 

Władysławów: Piknik Charytatywny dla Kingi już 18 czerwca

Podobne artykuły

Jaś z Władysławowa chce pokonać chorobę....

Jaś z Władysławowa chce pokonać chorobę. Wesprzyjmy go

9 mrz.
A. Burszewski: 8 Marca

A. Burszewski: 8 Marca

6 mrz.
Powołali Stowarzyszenie

Powołali Stowarzyszenie "ONES" Chylin

19 lt.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama