Magiczny, świąteczny koncert kolęd już dziś! 18:00 hala widowiskowo-sportowa w Turku, ul. Parkowa 3.

poniedziałek 18 grudnia 2017

Bogusława, Gracjana, Laury

reklama

Władysławów: Piknik Charytatywny dla Kingi już 18 czerwca

Władysławów: Piknik Charytatywny dla Kingi już 18 czerwca - foto: freeimages.com / ChIandra4U
foto: freeimages.com / ChIandra4U 

Choć w najbliższy weekend pochłoną nas zapewne Dni Turku i Gminy Turek, warto znaleźć chwilę czasu i w niedzielę 18 czerwca pojawić się we Władysławowie. Na tamtejszym boisku szkolnym zorganizowany zostanie Piknik Charytatywny „Sercem do serca”, z którego dochód przeznaczony zostanie na rzecz walki o zdrowie małej Kingi, która jest dzieckiem autystycznym, nie mówi, ma opóźnienie psychoruchowe. Mimo swojej niepełnosprawności Kinga jest pogodną dziewczynką, która liczy na nasze wsparcie.

Nikt, kto pojawi się na pikniku – którego rozpoczęcie zaplanowano na godz. 16:00 – nie będzie narzekał na nudę. Będzie to okazja, by obejrzeć występy dzieci i młodzieży, pokazy strażaków i policjantów, pokazy ratownictwa medycznego, a także podziwiać piękne motocykle. Nie zabraknie też licytacji, ani też szansy odbycia przejażdżki na końskim grzbiecie.

reklama

Do udziału w Pikniku Charytatywnym „Sercem do serca” zachęcają jego Organizatorzy: Zespół Szkół we Władysławowie, Rada Rodziców we Władysławowie, a także Urząd Gminy we Władysławowie.

AW

 

Władysławów: Piknik Charytatywny dla Kingi już 18 czerwca

Podobne artykuły

Wyszyna: Mikołaj przybył wozem strażackim na...

Wyszyna: Mikołaj przybył wozem strażackim na wspólne...

z wczoraj
Wyszyna: Akcja charytatywna w Szkole Podstawowej

Wyszyna: Akcja charytatywna w Szkole Podstawowej

15 grudz.
Chylin: Razem udekorują choinkę

Chylin: Razem udekorują choinkę

13 grudz.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama