wtorek 22 maja 2018

Emila, Neleny, Romy

reklama

Kaczki Średnie: ZSR stawia na innowacje w rolnictwie

Kaczki Średnie: ZSR stawia na innowacje w rolnictwie
 

Targi Rolnicze Polagra – Premiery 2018 odbyły się z udziałem uczniów Technikum Mechanizacji Rolnictwa i Agrotroniki z ZSR CKP w Kaczkach Średnich. Po grudniowym sukcesie mobilnego stanowiska agrotronicznego, „precyzyjnym” projekcie modernizacji ciągnika oraz doposażeniu szkoły w najnowocześniejszy sprzęt rolniczy przyszedł czas na kolejne realizacje.

Dzięki inicjatywie klasy I TMRiA odbyła się niezwykła branżowa lekcja wśród najnowocześniejszych rozwiązań stosowanych w rolnictwie, w tym, w szczególnie bliskiej kaczkowskiemu technikum, Strefie Precyzyjnego Rolnictwa poznańskich targów. Mechanizatorzy Rolnictwa z Kaczek Średnich nie próżnują, zdobywają wiedzę i poszukują inspiracji. Nie zapomnieli również o tych, którzy tegorocznych targów nie mogli odwiedzić i zadbali o szczegółową fotorelację.

Zapraszamy do galerii autorstwa ucznia Wiktora Walkosza.

materiał nadesłany

Podobne artykuły

Kaczki Średnie: II Ekstremalny Bieg już 24...

Kaczki Średnie: II Ekstremalny Bieg już 24 maja....

z wczoraj
Kaczki Średnie: Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu...

Kaczki Średnie: Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu...

17 maj.
Kaczki Średnie: Mistrzostwa w biegach...

Kaczki Średnie: Mistrzostwa w biegach przełajowych...

15 maj.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama