czwartek 24 maja 2018

Joanny, Zdenka, Zuzanny

reklama

Nagrodzili OSP Malanów Florianami 2018

Nagrodzili OSP Malanów Florianami 2018
 

W dniu 11.05.2018 r. delegacja naszej jednostki, OSP Malanów, udała się na podsumowanie II Ogólnopolskiego Konkursu Floriany. Zostaliśmy laureatami XII Specjalnej kategorii "Ratujmy i Uczymy Ratować".

Spośród 600 jednostek OSP z całej Polski laureatami zostało 13 jednostek. OSP Malanów została laureatem jako jedyna jednostka w powiecie oraz jedna z czterech w województwie.

Podczas 30 godzin lekcyjnych nasi druhowie przeszkolili 366 dzieci z klas I-III. Strażacy z ogromną przyjemnością uczęszczali na zajęcia do Szkoły Podstawowej im. Powstańców Wielkopolskich w Malanowie. Dzieci wykazały przeogromną chęć przyswajania nauki. Uczyły się z uśmiechem na twarzy, a pozyskaną wiedzę przekazywały starszemu rodzeństwu, a także rodzicom, co cieszy nas ogromnie.

materiał nadesłany / "OSP Malanów" na Facebook.com

Podobne artykuły

Nagrodzili Muzeum Miasta Turku im. Józefa...

Nagrodzili Muzeum Miasta Turku im. Józefa Mehoffera

z wczoraj
Wiśniewski i Sochacki nagrodzeni za...

Wiśniewski i Sochacki nagrodzeni za propagowanie...

18 maj.
Orły Tygodnika

Orły Tygodnika "Wprost": prestiżowe wyróżnienie dla...

22 mrz.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama