wtorek 30 września 2014

Geraldy, Honoriusza, Wery

reklama

Zagraj dla WOŚP!

Zagraj dla WOŚP!
 

Organizatorzy "II Charytatywnego Turnieju w Halowej Piłce Nożnej Powiatu Tureckiego Na Rzecz WOŚP" mają zaszczyt zaprosić państwa do udziału w turnieju w Halowej Piłce Nożnej. Impreza odbędzie się 12 stycznia 2014 o godzinie 9.00 w Hali Widowiskowo-Sportowej w Turku.

Warunkiem udziału drużyny w turnieju jest wniesienie wpisowego w wysokości 300 złotych. Wpisowe zostanie przekazane przez organizatorów na rzecz WOŚP. Prawo do zgłaszania drużyn posiadają: samorządy, organizacje, organizacje polityczne, stowarzyszenia, organizacje pożytku publicznego, zakłady pracy i inne organizacje normalnie zrzeszone.

Karta zgłoszenia oraz regulamin w załączniku do pobrania.

reklama

Wszystkie wiadomości dla gminy Miasto Turek

Tagi: WOŚP (31) piłka nożna (90) turniej (180)

Podobne artykuły

Zespoły TURA na turnieju Orlików w Słodkowie

Zespoły TURA na turnieju Orlików w Słodkowie

z dzisiaj
Młodzicy Tura pokonali Lisewo 7:1

Młodzicy Tura pokonali Lisewo 7:1

27 wrz.
Zapraszamy na mecze zespołu TUR 1921 TUREK!

Zapraszamy na mecze zespołu TUR 1921 TUREK!

25 wrz.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl