poniedziałek 26 stycznia 2015

Lutosława, Normy, Pauliny

reklama

Zagraj dla WOŚP!

Zagraj dla WOŚP!
 

Organizatorzy "II Charytatywnego Turnieju w Halowej Piłce Nożnej Powiatu Tureckiego Na Rzecz WOŚP" mają zaszczyt zaprosić państwa do udziału w turnieju w Halowej Piłce Nożnej. Impreza odbędzie się 12 stycznia 2014 o godzinie 9.00 w Hali Widowiskowo-Sportowej w Turku.

Warunkiem udziału drużyny w turnieju jest wniesienie wpisowego w wysokości 300 złotych. Wpisowe zostanie przekazane przez organizatorów na rzecz WOŚP. Prawo do zgłaszania drużyn posiadają: samorządy, organizacje, organizacje polityczne, stowarzyszenia, organizacje pożytku publicznego, zakłady pracy i inne organizacje normalnie zrzeszone.

Karta zgłoszenia oraz regulamin w załączniku do pobrania.

Wszystkie wiadomości dla gminy Miasto Turek

Tagi: WOŚP (45) piłka nożna (121) turniej (197)

Podobne artykuły

Gimnazjum nr 1 dla WOŚP

Gimnazjum nr 1 dla WOŚP

19 st.
Wideo: Rozegrali I Mistrzostwa Turku w Piłce...

Wideo: Rozegrali I Mistrzostwa Turku w Piłce Stołowej

15 st.
Olimpik zatriumfował w Noworocznym Turnieju

Olimpik zatriumfował w Noworocznym Turnieju

15 st.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl