III Indywidualne Mistrzostwa Miasta Turku i Powiatu Tureckiego w Pływaniu Kobiet i Mężczyzn / 2 maja 15:00

czwartek 26 kwietnia 2018

Marii, Marzeny, Ryszarda

reklama

Tuliszków: Walczyli w III Turnieju Przyszłych Olimpijczyków

Tuliszków: Walczyli w III Turnieju Przyszłych Olimpijczyków
 

3 czerwca Uczniowski Klub Sportowy Judo w Tuliszkowie wziął udział w III Turnieju Przyszłych Olimpijczyków Dzieci i Młodzików zaliczanych do International Judo League w Kątach Wrocławskich. Organizatorem imprezy była; Gmina Kąty Wrocławskie, Międzyszkolny Klub Sportowy Juvenia Wrocław, UKS Judo Kąty Wrocławkie, Zabawa z Judo.

Impreza zgromadziła 333 młodych judoków z 39 klubów, 510 walk na matach Hali GOKiS w Katach Wrocławskich - to wszystko jednego dnia w Hali Sportowej GOKiS w Katach Wrocławskich. Podczas otwarcia imprezy odbyła się ceremonia zapalenia znicza. Kółka olimpijskie i znicz podziałały na uczestników bowiem zawody obfitowały w wiele ciekawych i zaciętych walk. Sekcje tuliszkowskich judoków reprezentowali; Natalia Poprawska, Julia Kocimska, Norbert Tomaszewski. Najlepsze wynik osiągnął Norbert Tomaszewski zdobywając srebrny medal i Natalia Poprawska która przywiozła do Tuliszkowa brązowy medal. Julia Kocimska zajęła piąte miejsce a Jan Antoniewicz siódme miejsce.

Wyjazd wspierał sponsor klubu p. Jakub Kowalczyk i Burmistrz GiM w Tuliszkowie p. Grzegorz Ciesielski.

Trener sekcji
- Michał Gaj

Podobne artykuły

Judocy na turnieju w Obornikach Śląskich

Judocy na turnieju w Obornikach Śląskich

24 kw.
Dajmy szansę Kacprowi podczas II Tuliszkowskiej...

Dajmy szansę Kacprowi podczas II Tuliszkowskiej...

23 kw.
Tuliszków: Rozdadzą mieszkańcom flagi, by...

Tuliszków: Rozdadzą mieszkańcom flagi, by uczcić...

19 kw.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama