Dzień Olimpijski 2018 w ZSR CKP Kaczki Średnie

poniedziałek 18 czerwca 2018

Elżbiety, Marka, Pauli

reklama

Tuliszków: Walczyli w III Turnieju Przyszłych Olimpijczyków

Tuliszków: Walczyli w III Turnieju Przyszłych Olimpijczyków
 

3 czerwca Uczniowski Klub Sportowy Judo w Tuliszkowie wziął udział w III Turnieju Przyszłych Olimpijczyków Dzieci i Młodzików zaliczanych do International Judo League w Kątach Wrocławskich. Organizatorem imprezy była; Gmina Kąty Wrocławskie, Międzyszkolny Klub Sportowy Juvenia Wrocław, UKS Judo Kąty Wrocławkie, Zabawa z Judo.

Impreza zgromadziła 333 młodych judoków z 39 klubów, 510 walk na matach Hali GOKiS w Katach Wrocławskich - to wszystko jednego dnia w Hali Sportowej GOKiS w Katach Wrocławskich. Podczas otwarcia imprezy odbyła się ceremonia zapalenia znicza. Kółka olimpijskie i znicz podziałały na uczestników bowiem zawody obfitowały w wiele ciekawych i zaciętych walk. Sekcje tuliszkowskich judoków reprezentowali; Natalia Poprawska, Julia Kocimska, Norbert Tomaszewski. Najlepsze wynik osiągnął Norbert Tomaszewski zdobywając srebrny medal i Natalia Poprawska która przywiozła do Tuliszkowa brązowy medal. Julia Kocimska zajęła piąte miejsce a Jan Antoniewicz siódme miejsce.

Wyjazd wspierał sponsor klubu p. Jakub Kowalczyk i Burmistrz GiM w Tuliszkowie p. Grzegorz Ciesielski.

Trener sekcji
- Michał Gaj

Podobne artykuły

Tuliszków: Miłośnicy koni rywalizowali, a...

Tuliszków: Miłośnicy koni rywalizowali, a proboszcz...

z wczoraj
Trwa Amica Judo Cup

Trwa Amica Judo Cup

z wczoraj
Tuliszków odrębnym okręgiem wyborczym? Na to...

Tuliszków odrębnym okręgiem wyborczym? Na to się zanosi

15 czerw.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama