środa 22 listopada 2017

Cecylii, Jonatana, Marka

reklama

Tuliszków: Walczyli w III Turnieju Przyszłych Olimpijczyków

Tuliszków: Walczyli w III Turnieju Przyszłych Olimpijczyków
 

3 czerwca Uczniowski Klub Sportowy Judo w Tuliszkowie wziął udział w III Turnieju Przyszłych Olimpijczyków Dzieci i Młodzików zaliczanych do International Judo League w Kątach Wrocławskich. Organizatorem imprezy była; Gmina Kąty Wrocławskie, Międzyszkolny Klub Sportowy Juvenia Wrocław, UKS Judo Kąty Wrocławkie, Zabawa z Judo.

Impreza zgromadziła 333 młodych judoków z 39 klubów, 510 walk na matach Hali GOKiS w Katach Wrocławskich - to wszystko jednego dnia w Hali Sportowej GOKiS w Katach Wrocławskich. Podczas otwarcia imprezy odbyła się ceremonia zapalenia znicza. Kółka olimpijskie i znicz podziałały na uczestników bowiem zawody obfitowały w wiele ciekawych i zaciętych walk. Sekcje tuliszkowskich judoków reprezentowali; Natalia Poprawska, Julia Kocimska, Norbert Tomaszewski. Najlepsze wynik osiągnął Norbert Tomaszewski zdobywając srebrny medal i Natalia Poprawska która przywiozła do Tuliszkowa brązowy medal. Julia Kocimska zajęła piąte miejsce a Jan Antoniewicz siódme miejsce.

Wyjazd wspierał sponsor klubu p. Jakub Kowalczyk i Burmistrz GiM w Tuliszkowie p. Grzegorz Ciesielski.

Trener sekcji
- Michał Gaj

Podobne artykuły

Tuliszków: Zdobywali medale podczas Super Ligi...

Tuliszków: Zdobywali medale podczas Super Ligi Judo

20 list.
Ogorzelczyn: Nie wybrali Kościelaka. Po radnym...

Ogorzelczyn: Nie wybrali Kościelaka. Po radnym...

20 list.
Judo: International Judo Baltic Cup - Puchar...

Judo: International Judo Baltic Cup - Puchar Polski...

14 list.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama