piątek 15 grudnia 2017

Celiny, Ireneusza, Niny

reklama

Rowerem do Rzymu! Była Praga, był Kraków i Paryż, teraz czas na Wieczne Miasto!

Rowerem do Rzymu! Była Praga, był Kraków i Paryż, teraz czas na Wieczne Miasto!
 

Daniel, Mateusz, Sylwek i Tomek – czterech miłośników rowerowych podróży. Już 14 września wyruszają na wspólną, rowerową wyprawę do Rzymu. W ciągu 14 dni pokonają ok. 1800 km, przejeżdżając przez teren 9(!) europejskich krajów. Podróż rozpoczyna się w Polsce i wiedzie przez Czechy, Austrię, Słowację, Węgry, Słowenię, Włochy, San Marino i Watykan.

W zeszłym roku Sylwek i Mateusz zasłynęli z wyprawy do Paryża, Tomek i Daniel rowerami dojechali na ŚDM do Krakowa, wracając tym samym środkiem transportu. W tym roku łączą siły i swoją pasję podejmując to niełatwe, a pewnie czasem i szalenie trudne wyzwanie.

Przygotowania do wyprawy oraz zdjęcia i relacje LIVE z trasy przejazdu, będzie można obserwować na specjalnej stronie na FB Rowerem przez Europę "Turek - Rzym 2017" - www.facebook.com/TurRoma17.

Zachęcamy, do aktywności na fanpage’u , tak aby wypromować tą ciekawą inicjatywę i zachęcić innych do podejmowania tego typu działań.

reklama


Sporym sukcesem już na etapie przygotowań jest objęcie wyprawy patronatem przez największy ogólnopolski magazyn traktujący o tematyce turystyki rowerowej „ROWERTOUR”.

Trzymajmy kciuki i wspierajmy wyprawę działaniami na FB!

Pozdrowienia od pozytywnie „zakręconych rowerzystów”

Podobne artykuły

Dojechali rowerami do Rzymu! Antosik, Dawicki,...

Dojechali rowerami do Rzymu! Antosik, Dawicki, Śliga...

28 wrz.
Pedałują do Rzymu, wspierając dom dziecka....

Pedałują do Rzymu, wspierając dom dziecka. Antosik,...

21 wrz.
Turek: Przejeżdżała rowerem przez

Turek: Przejeżdżała rowerem przez "pasy". Potrącił...

17 lip.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama