poniedziałek 20 listopada 2017

Anatola, Edyty, Rafała

reklama

Policjanci kontra strażacy! Kto strzeli więcej goli?

Policjanci kontra strażacy! Kto strzeli więcej goli?
 

Funkcjonariusze Zespołu ds. Nieletnich i Patologii Komendy Powiatowej Policji w Turku wraz z Burmistrzem Miasta i Gminy Dobra oraz Klubu sportowego Wicher Dobra zapraszają mieszkańców powiatu tureckiego do uczestnictwa w zorganizowanym meczu towarzyskim piłki nożnej pomiędzy drużyną funkcjonariuszy Policji, a drużyną druhów Ochotniczej Straży Pożarnej.

Mecz towarzyski piłki nożnej odbędzie się w dniu 19 sierpnia 2017 roku o godz. 13.00 w miejscowości Dobra, na stadionie miejsko-gminnym,  ul. Długa Wieś 35.  W trakcie spotkania zainteresowane osoby będą mogły pozyskać broszury i ulotki informacyjne dotyczące bezpieczeństwa w gospodarstwie rolnym i przy pracach polowych. Ponadto będą mogły spotkać się z przedstawicielami Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, którzy będą do dyspozycji zainteresowanych osób.

Na mecz towarzyski piłki nożnej zapraszamy dorosłych wspólnie z dziećmi, które będą miały możliwość obejrzenia policyjnego radiowozu czy pojazdu ratowniczo-gaśniczego straży pożarnej.

Zapraszamy.

Źródło: KPP w Turku / www.turek.policja.gov.pl
*tytuł pochodzi od redakcji
 

Policjanci kontra strażacy! Kto strzeli więcej goli?

Podobne artykuły

Wideo: Nowy wóz strażacki w OSP Będziechów

Wideo: Nowy wóz strażacki w OSP Będziechów

15 list.
Złodziej elektronarzędzi zatrzymany

Złodziej elektronarzędzi zatrzymany

15 list.
Będziechów: Ford wart 212 900 zł ułatwi...

Będziechów: Ford wart 212 900 zł ułatwi strażakom...

14 list.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama