wtorek 22 maja 2018

Emila, Neleny, Romy

reklama

Policjanci kontra strażacy! Kto strzeli więcej goli?

Policjanci kontra strażacy! Kto strzeli więcej goli?
 

Funkcjonariusze Zespołu ds. Nieletnich i Patologii Komendy Powiatowej Policji w Turku wraz z Burmistrzem Miasta i Gminy Dobra oraz Klubu sportowego Wicher Dobra zapraszają mieszkańców powiatu tureckiego do uczestnictwa w zorganizowanym meczu towarzyskim piłki nożnej pomiędzy drużyną funkcjonariuszy Policji, a drużyną druhów Ochotniczej Straży Pożarnej.

Mecz towarzyski piłki nożnej odbędzie się w dniu 19 sierpnia 2017 roku o godz. 13.00 w miejscowości Dobra, na stadionie miejsko-gminnym,  ul. Długa Wieś 35.  W trakcie spotkania zainteresowane osoby będą mogły pozyskać broszury i ulotki informacyjne dotyczące bezpieczeństwa w gospodarstwie rolnym i przy pracach polowych. Ponadto będą mogły spotkać się z przedstawicielami Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, którzy będą do dyspozycji zainteresowanych osób.

Na mecz towarzyski piłki nożnej zapraszamy dorosłych wspólnie z dziećmi, które będą miały możliwość obejrzenia policyjnego radiowozu czy pojazdu ratowniczo-gaśniczego straży pożarnej.

Zapraszamy.

Źródło: KPP w Turku / www.turek.policja.gov.pl
*tytuł pochodzi od redakcji
 

Policjanci kontra strażacy! Kto strzeli więcej goli?

Podobne artykuły

Wideo: Tańczyli dla Jana Pawła II. FishMob 2018...

Wideo: Tańczyli dla Jana Pawła II. FishMob 2018 w...

20 maj.
Pokaz służb ratunkowych w ZS-P w Dobrej

Pokaz służb ratunkowych w ZS-P w Dobrej

14 maj.
Dobra: Powiatowo-Gminny Dzień Strażaka 2018....

Dobra: Powiatowo-Gminny Dzień Strażaka 2018. Gebler,...

12 maj.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama