Marii, Marzeny, Ryszarda

Malanów: Wystartowała Gminna Liga Piłki Nożnej

Malanów: Wystartowała Gminna Liga Piłki Nożnej - OSiR w Malanowie / osir.malanow.pl
OSiR w Malanowie / osir.malanow.pl

W niedzielę 27.08.2017 r. wystartowała Gminna Liga Piłki Nożnej w Malanowie. Tego dnia rozegrana została pierwsza kolejka, w której nie zabrakło pięknych bramek i emocji do ostatnich minut. W rozegranych trzech spotkaniach padło 20 bramek, a sędzia pokazał 4 żółte kartki.

W pierwszym meczu nowego sezonu obrońca tytułu Tornado Targówka pokonał PKS Orzeł Dziadowice Folwark, strzelając zwycięską bramką w końcowych minutach spotkania. W drugim meczu Sparta Grąbków, również różnicą jednej bramki – 6:5 pokonała KS Malanów. Drużyna z Malanowa mimo prowadzenia 3:0 nie zdołała utrzymać korzystnego wyniku do końcowego gwizdka. W ostatnim meczu tego dnia Retro Bibianna zwyciężyła z Oldboy Malanów 2:0. Jak widać po wynikach pierwszej kolejki nowy sezon będzie bardzo zacięty i emocjonujący. Możemy spodziewać się również dużej ilości pięknie strzelonych bramek w każdej kolejce. Do mistrzostwa droga daleka. Tak więc kibicujmy i życzmy powodzenia. Niech wygra najlepszy.