Koncert w Pomocy Juliankowi / 25 marca, godz. 15:00

środa 21 marca 2018

Benedykta, Lubomiry, Lubomira

reklama

Triumf zawodnika Shooters Muay Thai Turek. Kaźmierczak pokonał Drzewieckiego

Triumf zawodnika Shooters Muay Thai Turek. Kaźmierczak pokonał Drzewieckiego - foto: archiwum klubu
foto: archiwum klubu 

W dniu 16.09.2017r. w Koninie odbyła się zorganizowana przez Fundacje Wielkopolski Boks gala Konin Fight Night. Na ringu stanęli zawodnicy MMA, K-1 i Brazylijskiego Jiu Jitsu, następnie odbył się mecz bokserski Polska-Ukraina, a na koniec - dwie walki boksu zawodowego. Udany debiut na zawodowych ringach zaliczył reprezentujący Shooters/Muay Thai Turek Szymon Kaźmierczak walczący na zasadach K-1 w kategorii wagowej „open” (powyżej 100kg).

Przeciwnikiem Szymona Kaźmierczaka był bardzo doświadczony i utytułowany zawodnik, mający na swoim koncie m. in. tytuł wicemistrz świata WKF zdobyty w ubiegłym roku - Dawid Drzewiecki, reprezentujący Koniński Klub K-1.

Nasz zawodnik od samego początku narzucił swój styl walki rozbijając przeciwnika silnymi kombinacjami bokserskimi. Kontrolując przebieg starcia do samego końca i zdobywając zdecydowaną przewagę wygrał wszystkie trzy rundy, co nie pozostawiło złudzeń i sędziowie wskazali jednogłośnie zwycięstwo zawodnika z Turku. Należy również wspomnieć, iż Szymon jest pierwszym zawodnikiem z Turku debiutującym na zawodowych ringach.

materiał nadesłany

Podobne artykuły

Mistrzostwa Karate Wszechstylowego

Mistrzostwa Karate Wszechstylowego

12 mrz.
II miejsce Alberta Jesiołkiewicza na 15th...

II miejsce Alberta Jesiołkiewicza na 15th Domenica Cup

12 mrz.
Karatecy trenowali z Shihan Kumiko Sunakawa

Karatecy trenowali z Shihan Kumiko Sunakawa

9 st.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama