wtorek 17 października 2017

Antonii, Ignacego, Wiktora

reklama

Triumf zawodnika Shooters Muay Thai Turek. Kaźmierczak pokonał Drzewieckiego

Triumf zawodnika Shooters Muay Thai Turek. Kaźmierczak pokonał Drzewieckiego - foto: archiwum klubu
foto: archiwum klubu 

W dniu 16.09.2017r. w Koninie odbyła się zorganizowana przez Fundacje Wielkopolski Boks gala Konin Fight Night. Na ringu stanęli zawodnicy MMA, K-1 i Brazylijskiego Jiu Jitsu, następnie odbył się mecz bokserski Polska-Ukraina, a na koniec - dwie walki boksu zawodowego. Udany debiut na zawodowych ringach zaliczył reprezentujący Shooters/Muay Thai Turek Szymon Kaźmierczak walczący na zasadach K-1 w kategorii wagowej „open” (powyżej 100kg).

Przeciwnikiem Szymona Kaźmierczaka był bardzo doświadczony i utytułowany zawodnik, mający na swoim koncie m. in. tytuł wicemistrz świata WKF zdobyty w ubiegłym roku - Dawid Drzewiecki, reprezentujący Koniński Klub K-1.

Nasz zawodnik od samego początku narzucił swój styl walki rozbijając przeciwnika silnymi kombinacjami bokserskimi. Kontrolując przebieg starcia do samego końca i zdobywając zdecydowaną przewagę wygrał wszystkie trzy rundy, co nie pozostawiło złudzeń i sędziowie wskazali jednogłośnie zwycięstwo zawodnika z Turku. Należy również wspomnieć, iż Szymon jest pierwszym zawodnikiem z Turku debiutującym na zawodowych ringach.

materiał nadesłany

Podobne artykuły

Trening z Mistrzami KSW Mateuszem Gamrotem i...

Trening z Mistrzami KSW Mateuszem Gamrotem i Borysem...

1 wrz.
Otwarte Mistrzostwa Polski Thratlonu Sztuk Walk

Otwarte Mistrzostwa Polski Thratlonu Sztuk Walk

26 kw.
Walczyli podczas II Chodzieskich Konfrontacji...

Walczyli podczas II Chodzieskich Konfrontacji K-1 Rulez

18 kw.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama