Już jutro: koncert Huberta Tasa & The Small Circle, godz. 20:00, Przystań

piątek 20 października 2017

Ireny, Kleopatry, Witalisa

reklama

Tuliszków: Mówią "Narkotykom Stop"

Tuliszków: Mówią
 

We współczesnym świecie na młodych ludzi czekają rozmaite uzależnienia – począwszy od papierosów czy internetu, a skończywszy na jakże niebezpiecznych narkotykach. Właśnie dlatego ważnym jest, by promować zdrowy styl życia i pokazywać dzieciom, że warto uprawiać sport, zamiast szukać odskoczni w używkach. Takie działania promujące aktywność fizyczną od wielu lat prowadzone są w gminie Tuliszków.

Już w piątek 27 października w Tuliszkowie rozegrany zostanie kolejny Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt, któremu przyświeca hasło „Narkotykom Stop”. Zawodniczki rywalizować będą oczywiście w hali sportowej przy ul. Nortowskiej, a początek imprezy zaplanowano na godz. 9:00. Do kibicowania zachęcają Organizatorzy: Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Tuliszkowie, Polskie Towarzystwo Zapobiegania Narkomanii – oddział Turek, Burmistrz Tuliszkowa oraz Szkoła Podstawowa w Tuliszkowie.

Tuliszków: Mówią

Podobne artykuły

Kopał w wózek z dzieckiem, zaczepiał ludzi....

Kopał w wózek z dzieckiem, zaczepiał ludzi....

19 lip.
Tuliszków: 30-latek hodował konopie w ogródku....

Tuliszków: 30-latek hodował konopie w ogródku....

4 lip.
Były narkotyki,

Były narkotyki, "dilerki", nawet waga. Mieszkańcy...

21 czerw.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama