piątek 15 grudnia 2017

Celiny, Ireneusza, Niny

reklama

Kopernik Plus i SP nr 1 w Turku bili rekord Guinnessa w Warszawie

Kopernik Plus i SP nr 1 w Turku bili rekord Guinnessa w Warszawie
 

Na zaproszenie Artura Siódmiaka i jego Fundacji „AS Factory”, uczniowie oddziałów gimnazjalnych Szkoły Podstawowej nr 1 w Turku skupieni wokół projektu Turkowska Akademia Sportu kolejny raz brali udział w biciu „rekordu Guinnessa w największej w historii lekcji w-f.”

To wydarzenie z niepowtarzalną atmosferą i dużą ilością gwiazd sportu odbyło się w dniu 17 listopada 2017 r. w hali widowiskowo sportowej Torwar w Warszawie i skupiło osiem tysięcy uczniów z całej Polski. Po ustanowieniu rekordu Polski w aerobiku grupowymi i udziale w biciu rekordu w resuscytacji to kolejny tegoroczny rekord Stowarzyszenia Kopernik Plus zyskuje też coraz więcej nowych sympatyków. Kolejnym właścicielem koszulki projektu Turkowska Akademia Sportu został organizator rekordu Artur Siódmiak.

reklama

Dla uczniów to niecodzienne przeżycie brać udział w takiej lekcji. Dodatkową atrakcją były spotkania z gwiazdami sportu i autografy, które można było zebrać. Artur Siódmiak, Tomasz Majewski, Paweł Zagumny, Łukasz Kadziewicz, Natalia Madaj, Szymon Kołecki, Mariusz Czerkawski, Andrzej Supron, Grzegorz Tkaczyk oraz Rafał Brzozowski chętnie rozdawali autografy i pozowali do zdjęć.

materiał nadesłany

Podobne artykuły

Henryk Sienkiewicz znany i lubiany

Henryk Sienkiewicz znany i lubiany

21 list.
Święto Niepodległości w Szkole Podstawowej nr 1

Święto Niepodległości w Szkole Podstawowej nr 1

14 list.
Turkowskie obserwatorium astronomiczne otwarte...

Turkowskie obserwatorium astronomiczne otwarte dla...

10 list.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama