III Indywidualne Mistrzostwa Miasta Turku i Powiatu Tureckiego w Pływaniu Kobiet i Mężczyzn / 2 maja 15:00

czwartek 26 kwietnia 2018

Marii, Marzeny, Ryszarda

reklama

Tuliszków: Świąteczne spotkanie UKS Judo

Tuliszków: Świąteczne spotkanie UKS Judo
 

8 grudnia na sali Ochotniczej Straży Pożarnej w Tuliszkowie odbyło się Spotkanie Świąteczne Uczniowskiego Klubu Sportowego Judo w Tuliszkowie. Udział w spotkaniu wzięło 80 zawodników sekcji oraz licznie zebrani rodzicie, sympatycy Judo i mieszkańcy Tuliszkowa oraz zaproszeni goście. Podczas spotkania na gości czekało kilka niespodzianek, m.in. podziękowania dla osób wspierających sekcje, film z podsumowaniem 2017 roku, odwiedziny św. Mikołaja i pyszne ciasta przygotowane przez rodziców.

Wszyscy zebrani na sali w miłej i świątecznej atmosferze spędzili piątkowy wieczór podziwiając umiejętności zawodników na filmie podsumowującym imprezy z całego roku. Na koniec każdy zawodnik otrzymał paczki świąteczne ufundowane przez Prezesa IzoSerwis, właściciela Hurtowni Artykułów Przemysłowych i firmy Bud-An Wawrzyniak. Spotkanie odbyło się  dzięki pomocy rodziców zawodników którzy przygotowali bardzo smaczne ciasta, potrawy i napoje dla gości.

reklama

Więcej zdjęć na www.judotuliszkow.pl

Chciałbym bardzo podziękować Burmistrzowi GiM w Tuliszkowie, a przede wszystkim sponsorom klubu, p. Jakubowi Kowalczykowi Prezesowi firmy IzoSerwis, , p. Józefowi Andrzejewskiemu, właścicielowi Hurtowni Artykułów Przemysłowych w Tuliszkowie, p. Anecie Wawrzyniak, firma Bud-An Wawrzyniak oraz p. Tomaszowi Glanc, firma PosGlanc za wspieranie klubu, ta ogromna i bezinteresowna pomoc przyniosła wiele sukcesów, nie udało by się tego osiągnąć bez tak ogromnej pomocy. Pragnę skierować serdeczne podziękowania w stronę rodziców dzieci, którzy pomogli zorganizować spotkanie.

Trener sekcji
– Michał Gaj

Podobne artykuły

Judocy na turnieju w Obornikach Śląskich

Judocy na turnieju w Obornikach Śląskich

24 kw.
Wyszyna: Zmartwychwstał Pan

Wyszyna: Zmartwychwstał Pan

3 kw.
Obóz Judo Rytro 2018

Obóz Judo Rytro 2018

27 mrz.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama