III Indywidualne Mistrzostwa Miasta Turku i Powiatu Tureckiego w Pływaniu Kobiet i Mężczyzn / 2 maja 15:00

wtorek 24 kwietnia 2018

Bony, Horacji, Jerzego

reklama

Karate: Mistrzostwa w Wilkowicach

Karate: Mistrzostwa w Wilkowicach - foto: archiwum klubu
foto: archiwum klubu 

W dniu 14 kwietnia w Wilkowicach obyły się V Mistrzostwa Polski Sportów Walki w których uczestniczyło kilkadziesiąt klubów z całej Polski w konkurencji Kickboxing i Karate Full Contact. Nie zabrakło tam również naszych zawodników, którzy zdobyli 9 medali w tym tytułu Mistrzów Polski i V-ce Mistrzów oraz stanęli na trzecim miejscu podium.

Najlepiej wypadli zajmując pierwsze miejsce: Damian Wypych ( Kowale Pańskie), Kamil Nowak, Aleksandra Zając, ( Malanów), Kacper Grześkiewicz (Tuliszków), drugie miejsce wywalczyli: Zuzanna Drewniak (Kowale Pańskie), Filip Konefał (Grzymiszew), Mateusz Konefał (Grzymiszew), Lena Dzięciątkowska, Bartosz Torzewicz (Malanów), na trzecim miejscu znaleźli się: Julita Stanisławska (Tuliszków).

reklama

Na dalszych pozycjach zostali sklasyfikowani: Wiktoria Wypych i Maja Chojnacka. Dobrze też wypadli bokserzy zajmując pierwsze miejsca i tytuły Mistrzów Polski Kacper Stefaniak (Malanów) i Seweryn Wilczyński (Turek). Kierownikiem i opiekunem grupy byli instruktorzy w osobach Daniela Pakuły i Ariela Więcławka.

Podziękowania dla sponsorów i darczyńców, którzy wsparli wyjazd na Mistrzostwa Polski dla Burmistrza Tuliszkowa, Wójta Malanowa i Kawęczyna oraz firmy LANKO w Dobrej i Maks Sport.

Dariusz Jasiakiewicz: zawodnicy spisali się bardzo dobrze pokazali hart ducha i wolę walki w różnych konkurencjach sportowych w systemie walko kontaktowej. Jest to dobry sprawdzian przed Mistrzostwami Wielkopolski . Zapraszamy do sekcji Klubu karate i Kickboxing w październiku planujemy otwarcie profesjonalnej Sali z ringiem do K1 i Kickboxingu oraz Muat Thai.

reklama

materiał nadesłany

Podobne artykuły

Trening z sensei Koszelą. Gość z Kanady pokazał...

Trening z sensei Koszelą. Gość z Kanady pokazał...

z dzisiaj
Judocy na turnieju w Obornikach Śląskich

Judocy na turnieju w Obornikach Śląskich

z dzisiaj
III mistrzostwa w pływaniu już 2 maja!

III mistrzostwa w pływaniu już 2 maja!

z wczoraj
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama