niedziela 28 kwietnia 2024

Bogny, Walerii, Witalisa

Młodziczki GKS Kasztelani Brudzew Mistrzyniami Wielkopolski w Unihokeja.

W niedzielę 6 czerwca w rozgrywanym Finałowym Turnieju juniorek młodszych Unihokeja w Zaniemyślu uczestniczyły obrończynie tytułu z roku ubiegłego Młodziczki z GKS Kasztelania Brudzew. Podopieczne Jacka Włodarczyka po raz kolejny stanęły na najwyższym stopniu podium.

O tytuł Mistrza Wielkopolski rywalizowały w Zaniemyślu 4 zespoły. Oprócz obrończyń tytułu czyli dziewcząt z Kasztelani Brudzew w turnieju rywalizowały także srebrne medalistki z 2020 r. UKS Salezjanie Poznań, UKS Jarząbek Jarząbkowo oraz tegoroczne brązowe medalistki Mistrzostw Polski UKS Radzevia Radzewo. Młodziczki Kasztelani Brudzew wygrały dwa pierwsze mecze i uległy rówieśniczkom z Radzewa 0:3.

Skład Mistrzyń Wielkopolski: Estera Malesza, Weronika Wróblewska, Aleksandra Idziak, Patrycja Kokoszko, Karina Gęziak, Martyna Szymaniak, Gabriela Michalak, Weronika Majchrzak, Natalia Trząsowska, Anita Ignaczak, Zofia Zielińska, Nadia Kowalska, Martyna Szymaniak. Trener: Jacek Włodarczyk