Zapisz się! Świąteczny Halowy Turniej Piłki Nożnej

czwartek 30 marca 2017

Amelii, Dobromira, Leonarda

reklama

Wideo: E-sportowy weekend w Turku

Przez trzy ostatnie dni w Turku miał miejsce niezwykły e-sportowy weekend. W sali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 1 odbyły się LG Mistrzostwa Polski Szkół w E-Sporcie, NTT System Quersus Puchar Polski w E-Sporcie (Counter-Strike: Global Offensive) oraz Super Game E-Sport Turek (otwarty turniej w FIFA 2017). Do Turku przybyli gracze z całej Polski, w tym playerzy reprezentujący Portugalię.

Poza zawodnikami grającymi na najwyższym poziomie w do sali sportowej przybyli miłośnicy gier komputerowych. W otwartych strefach gracze grali w CS:GO, LOL oraz inne zespołowe gry sieciowe.

Podczas e-sportowego weekendu w Turku przeprowadziliśmy kilka rozmów, które pozwolą Czytelnikom zagłębić się w różnorodny świat gier sieciowych. Dowiedzieliśmy się, że obraz gracza-zapuszczonego odludka to jedynie stereotyp. Graczy pytaliśmy o to w jakie gry najczęściej grają, a obecne w sali dziewczyny pytaliśmy o to czy w ogóle grają na komputerze.

reklama
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

Oglądaj także:

Wideo: Sukces uczniów Gimnazjum nr 1 w Turku....

Wideo: Sukces uczniów Gimnazjum nr 1 w...

z dzisiaj
Wideo: Dwie kompanie Obrony Terytorialnej w...

Wideo: Dwie kompanie Obrony...

z wczoraj
Wideo: Erasmus+ Bus w Kaczkach Średnich

Wideo: Erasmus+ Bus w Kaczkach Średnich

z wczoraj
Wideo: Cykanko Foteczek? Ale tylko z przekazem

Wideo: Cykanko Foteczek? Ale tylko z...

24 mrz.
Wideo: Gracja - pies terapeuta w salonie SPA

Wideo: Gracja - pies terapeuta w...

23 mrz.
TV Sala 100: 83 wydanie serwisu informacyjnego...

TV Sala 100: 83 wydanie serwisu...

22 mrz.
reklama
reklama
reklama