Koncert w Pomocy Juliankowi / 25 marca, godz. 15:00

środa 21 marca 2018

Benedykta, Lubomiry, Lubomira

reklama

Wideo: Paula Biskup w programie "Petersburski Music Show"

Jedenastoletnia mieszkanka naszego miasta – Paula Biskup, uczennica SP1 w Turku w ubiegłym miesiącu została zaproszona do udziału w programie telewizyjnym „Petersburski Music Show”, emitowanym na antenie kanału TVP ABC.

Paula pojawiła się w programie w ramach „Sceny talentów” – części programu, w której prezentowani są młodzi wokaliści z całej Polski. Zaśpiewała piosenkę „Czerwone trzewiki” z musicalu „Taniec wampirów”, a następnie odpowiadała na pytania prowadzącego program Jerzego Petersburskiego Jr. oraz jego młodych współprowadzących.

Zapraszamy do oglądania 66. odcinka programu „Petersburski Music Show” z udziałem Pauli. Premiera 21 października o godz. 15:10. Powtórka programu we wtorek 24 października o godz. 14:40. Po premierze odcinek będzie można zobaczyć także na stronach internetowych programu.

W oczekiwaniu na premierę zapraszamy do obejrzenia relacji zza kulis nagrania, oczami samej Pauli na jej kanale YouTube:

Materiał nadesłany 

reklama
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

Oglądaj także:

Wideo: Rozwój kompetencji przyszłości szansą...

Wideo: Rozwój kompetencji przyszłości...

15 mrz.
Wideo:

Wideo: "Wieczory nauki" w ZSR CKP...

9 mrz.
Wideo: Nowy wóz w OSP Turek poświęcony

Wideo: Nowy wóz w OSP Turek poświęcony

5 mrz.
Wideo: Bartoszewski o Bartoszewskim. Syna...

Wideo: Bartoszewski o Bartoszewskim....

28 lt.
Wideo: Brudzyń Mistrzem Powiatu w XII Turnieju...

Wideo: Brudzyń Mistrzem Powiatu w XII...

26 lt.
Wideo: Premierowa piosenka Pauli Biskup z Turku

Wideo: Premierowa piosenka Pauli...

22 lt.
reklama
reklama
reklama