piątek 07 sierpnia 2020

Donaty, Olechny, Kajetana

reklama

Zaczarowany ogród dla każdego

Zaczarowany ogród dla każdego
 

W sobotę 8 sierpnia odbył się Dzień Otwarty w Centrum Ogrodniczym „Zielonym do góry” w Żukach. Już od godziny 9:00 wszyscy miłośnicy zieleni, mogli wziąć udział w zaplanowanych atrakcjach. Jedną z nich było spotkanie z projektantem, który udzielał praktycznych porad dotyczących ogrodnictwa i zagospodarowania zielenią.

Goście odwiedzający Centrum Ogrodnicze nie zrezygnowali z wizyty mimo upałów panujących w tym dniu. Wizyta na pewno opłaciła się i poskutkowała w zdobycie wiedzy na temat nowinek technicznych takich jak automatyczne kosiarki trawnikowe. Ponadto w tym dniu każdy mógł obejrzeć jak wyglądają prace przy budowaniu systemów nawadniania terenu.

Piękna ekspozycja mieszcząca się w Centrum Ogrodniczym, zachęciła wiele osób, aby na chwilę przysiąść i podziwiać jak wygląda efekt końcowy prac ogrodowych. Oferowane w tym miejscu są nie tylko krzewy, kwiaty i inne sadzonki, ale również profesjonalny sprzęt. Oferowana jest również wypożyczalnia sprzętu. Dla tych którzy nie mają zbyt wiele czasu lub po prostu nie lubią prac związanych z zielenią, istnieje duży wachlarz usług oferowanych przez Centrum i ich pracowników.

Wszyscy, którzy nie wiedzą co zrobić ze swoim ogródkiem powinni udać się w to miejsce. Centrum Ogrodnicze oferuje wiele usług, dzięki którym wasze ogrody mogą otrzymać nowy blask.

Zachęcamy do odwiedzin.

A.Wojtyra

2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
reklama

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Zobacz także:

Kolejne

Kolejne "Kolorowe wakacje" na Matejki...

15 lip.
Foto: Rozpoczęto testy u pracowników Sun...

Foto: Rozpoczęto testy u pracowników...

30 czerw.
Liczna procesja Bożego Ciała mimo skromnej...

Liczna procesja Bożego Ciała mimo...

11 czerw.
Uczniowie z

Uczniowie z "Czwórki" uczcili 100....

18 maj.

"Nie bądź żyła oddaj krew! Twoja krew...

10 maj.
Święto Patrona w

Święto Patrona w "Czwórce" inne niż...

1 maj.
reklama
reklama
reklama