sobota 26 września 2020

Cypriana, Justyny, Łucji

reklama

Dobra: Gratulowali pięknej Andżelice, dziękowali za promowanie miasta

Dobra: Gratulowali pięknej Andżelice, dziękowali za promowanie miasta - foto: Arkadiusz Wszędybył
foto: Arkadiusz Wszędybył 

We wtorek 29 grudnia odbyła się kolejna sesja Rady Miejskiej Dobrej. Choć w gronie urzędniczek i dobrskich samorządowców nie brakuje atrakcyjnych kobiet, to jednak tym razem w sali obrad poziom powabu wzrósł jeszcze bardziej, bo oto w sesji uczestniczyła finalistka Miss Polski 2015, a także jej mama. Piękna nastolatka dziękowała za okazane jej wsparcie, z kolei przedstawiciele władz miasta i gminy dziękowali za dostarczenie nam wszystkim emocji oraz za dzielne promowanie całego naszego powiatu i województwa.

Tegoroczne dokonania Andżeliki zdecydowanie przysporzyły nam wiele emocji. Iluż to mieszkańców powiatu tureckiego, a w szczególności Dobrej, spędziło jeden z czerwcowych wieczorów przed telewizorem zaciskając kciuki, gdy na antenie TV4 śledzić można było półfinał konkursu Miss Polski. Później poziom radości i stresu wzrósł, gdy przyszło nam w „mikołajki” oglądać w Polsacie galę finałową tegorocznego konkursu Miss Polski 2015. Mieszkanka naszego powiatu korony wprawdzie nie zdobyła, ale cieszyła się tak dużą sympatią i popularnością, że dzięki głosom internautów uzyskała tytuł Miss Polski Fanów 2015.

Tak duży sukces nie mógł w Dobrej przejść bez echa. Podczas sesji Rady Miejskiej Andżelice dziękowali przedstawiciele władz, mówiąc o tym, że historia związana z konkursem Miss Polski mobilizowała mieszkańców, rozpalała wyobraźnię. Była to też świetna promocja Dobrej na skalę całego kraju. Swej dumy i radości nie krył w szczególności burmistrz Piątkowski, który wspominał, że pamięta doskonale Andżelikę, a nawet jej mamę, gdyż były uczennicami, gdy on pracował jeszcze w szkole. – Nie da się wręcz słowami określić tych emocji, które przeżyliśmy. To zostaje na długo w pamięci – mówił burmistrz. Panowie Piątkowski i Gwizdalski wręczyli Andżelice i jej mamie listy gratulacyjne oraz kwiaty. Piękność z Dobrej otrzymała także czek na 2 000 zł. Nastolatka wykorzystała okazję, by podziekować wszystkim osobom, które ją dopingowały i wspierały.

AW 

foto: Arkadiusz Wszędybył2
foto: Arkadiusz Wszędybył3
foto: Arkadiusz Wszędybył4
foto: Arkadiusz Wszędybył5
foto: Arkadiusz Wszędybył6
foto: Arkadiusz Wszędybył7
foto: Arkadiusz Wszędybył8
foto: Arkadiusz Wszędybył9
foto: Arkadiusz Wszędybył10
foto: Arkadiusz Wszędybył11
foto: Arkadiusz Wszędybył12
foto: Arkadiusz Wszędybył13
foto: Arkadiusz Wszędybył14
foto: Arkadiusz Wszędybył15
reklama

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Zobacz także:

Earth Festiwal 2020 już za nami. Fotogaleria z...

Earth Festiwal 2020 już za nami....

24 sierp.
Foto: Sportowe wakacje zawodników KSiSW Turek i...

Foto: Sportowe wakacje zawodników...

23 sierp.
Setna rocznica Cudu nad Wisłą. Na pamiątkę...

Setna rocznica Cudu nad Wisłą. Na...

15 sierp.
Kolejne

Kolejne "Kolorowe wakacje" na Matejki...

15 lip.
Foto: Rozpoczęto testy u pracowników Sun...

Foto: Rozpoczęto testy u pracowników...

30 czerw.
Liczna procesja Bożego Ciała mimo skromnej...

Liczna procesja Bożego Ciała mimo...

11 czerw.
reklama
reklama
reklama