piątek 17 stycznia 2020

Antoniego, Henryki, Mariana

reklama

Charytatywny bal Forum Kobiet

Charytatywny bal Forum Kobiet
 

16 stycznia w Sali Bankietowej p. Manickich w Tuliszkowie odbył się 14 Bal Charytatywny Stowarzyszenia Forum Kobiet. Gości powitały przew. Jolanta Cicha i vice-przew. Barbara Gradecka, które dziękując za przyjęcie zaproszenia na bal podkreśliły, że to dzięki nim - ludziom wielkiego serca -mogą działać i pomagać, ponieważ „Nie tylko słowo, lecz moc serca i myśli czynią nas wartościowymi".

W tym roku 78 par chciało bawić się razem przy muzyce zespołu Devito, by w ten sposób wesprzeć działalność stowarzyszenia, a cel jak zawsze był szczytny pomoc dzieciom i ich rodzinom, które znalazły się w trudnej sytuacji życiowej.

Na gości czekało mnóstwo atrakcji: był Czar Par, taniec kotylionowy, czekoladowy i pełen humoru przerywnik. Występy do słów piosenek „Przyjdzie na to czas", „Chłopak z gitarą", „Kto ma tyle wdzięku co ja?"  i „My Słowianie" zostały przyjęte z entuzjazmem, ponieważ panie wykazały się dużą kreatywnością przygotowując zabawną interpretację piosenek.

Panie ze Stowarzyszenia Forum Kobiet pragną gorąco podziękować wszystkim gościom i sponsorom, dzięki którym bal ponownie okazał się wielkim sukcesem i przyniósł dochód w wysokości 5 000 zł.

2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
reklama

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Zobacz także:

Zręczna aukcja i wiele turkowskich serc dało...

Zręczna aukcja i wiele turkowskich...

12 st.
Orkiestrowa machina ruszyła. Turkowianie...

Orkiestrowa machina ruszyła....

12 st.
Strażacy ochotnicy podsumowali 2019 rok podczas...

Strażacy ochotnicy podsumowali 2019...

11 st.
V Malanowski Orszak Trzech Króli 2020

V Malanowski Orszak Trzech Króli 2020

8 st.

"Cuda, cuda ogłaszają" - Orszak Trzech...

6 st.
Skromnie ale radośnie turkowianie powitali w...

Skromnie ale radośnie turkowianie...

1 st.
reklama
reklama
reklama