czwartek 06 sierpnia 2020

Jakuba, Sławy, Wincentego

reklama

Charytatywny bal Forum Kobiet

Charytatywny bal Forum Kobiet
 

16 stycznia w Sali Bankietowej p. Manickich w Tuliszkowie odbył się 14 Bal Charytatywny Stowarzyszenia Forum Kobiet. Gości powitały przew. Jolanta Cicha i vice-przew. Barbara Gradecka, które dziękując za przyjęcie zaproszenia na bal podkreśliły, że to dzięki nim - ludziom wielkiego serca -mogą działać i pomagać, ponieważ „Nie tylko słowo, lecz moc serca i myśli czynią nas wartościowymi".

W tym roku 78 par chciało bawić się razem przy muzyce zespołu Devito, by w ten sposób wesprzeć działalność stowarzyszenia, a cel jak zawsze był szczytny pomoc dzieciom i ich rodzinom, które znalazły się w trudnej sytuacji życiowej.

Na gości czekało mnóstwo atrakcji: był Czar Par, taniec kotylionowy, czekoladowy i pełen humoru przerywnik. Występy do słów piosenek „Przyjdzie na to czas", „Chłopak z gitarą", „Kto ma tyle wdzięku co ja?"  i „My Słowianie" zostały przyjęte z entuzjazmem, ponieważ panie wykazały się dużą kreatywnością przygotowując zabawną interpretację piosenek.

Panie ze Stowarzyszenia Forum Kobiet pragną gorąco podziękować wszystkim gościom i sponsorom, dzięki którym bal ponownie okazał się wielkim sukcesem i przyniósł dochód w wysokości 5 000 zł.

2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
reklama

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Zobacz także:

Kolejne

Kolejne "Kolorowe wakacje" na Matejki...

15 lip.
Foto: Rozpoczęto testy u pracowników Sun...

Foto: Rozpoczęto testy u pracowników...

30 czerw.
Liczna procesja Bożego Ciała mimo skromnej...

Liczna procesja Bożego Ciała mimo...

11 czerw.
Uczniowie z

Uczniowie z "Czwórki" uczcili 100....

18 maj.

"Nie bądź żyła oddaj krew! Twoja krew...

10 maj.
Święto Patrona w

Święto Patrona w "Czwórce" inne niż...

1 maj.
reklama
reklama
reklama