wtorek 25 luty 2020

Almy, Cezarego, Jarosława

reklama

Żeronice: Międzypokoleniowa Choinka

Żeronice: Międzypokoleniowa Choinka
 

W sobotę 21 stycznia w Świetlicy Wiejskiej w Żeronicach odbyła Choinka Noworoczna połączona z obchodami Dnia Babci i Dziadka. Członkowie Stowarzyszenia Odnowa i Rozwój Żeronic oraz druhowie OSP zorganizowali kolorową imprezę, na którą przybyło około 80 dzieci wraz z rodzicami i dziadkami.

Karnawałowa zabawa nie udała by się tak dobrze, gdyby nie pomoc i zaangażowanie wielu osób, również z sąsiedniego sołectwa Ugory, którzy byli współorganizatorami imprezy również wkładem finansowym przekazując część swoich środków z funduszu sołeckiego. Sala świetlicy była wypełniona po brzegi. Z zaproszenia skorzystali także burmistrz Dobrej Andrzej Piątkowski, z-ca burmistrza Jacek Gajewski, jak również ks. Proboszcz Franciszek Zygadliński.

Dla dzieci przygotowano wspólne zabawy i konkursy, a uwieńczeniem wieczoru był oczywiście Święty Mikołaj, który rozdał paczki. Dla Babć i Dziadków natomiast dzieci przygotowały medale „Super Babcia" i „Super Dziadek" co wyraźnie wzruszyło obdarowanych. Rodzice i dziadkowie miło spędzali czas przy pysznych ciastach i kawie prowadząc towarzyskie rozmowy do późnych godzin wieczornych. 

materiał prasowy

2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
reklama

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Zobacz także:

Foto: Wyjątkowy polonez ZST na 36 par!...

Foto: Wyjątkowy polonez ZST na 36 par!...

22 lt.
Oto klasy maturalne Zespołu Szkół Technicznych....

Oto klasy maturalne Zespołu Szkół...

22 lt.
Foto: Imponujący polonez maturzystów I LO w Turku

Foto: Imponujący polonez maturzystów I...

16 lt.
Maturzyści

Maturzyści "Ogólniaka". Eleganccy,...

16 lt.
Uśmiech i endorfiny czyli VIII Półmaraton...

Uśmiech i endorfiny czyli VIII...

10 lt.
Uczniowie ZSR polonezem na 18 par rozpoczęli...

Uczniowie ZSR polonezem na 18 par...

25 st.
reklama
reklama
reklama