niedziela 09 sierpnia 2020

Klary, Romana, Rozyny

reklama

Żeronice: Międzypokoleniowa Choinka

Żeronice: Międzypokoleniowa Choinka
 

W sobotę 21 stycznia w Świetlicy Wiejskiej w Żeronicach odbyła Choinka Noworoczna połączona z obchodami Dnia Babci i Dziadka. Członkowie Stowarzyszenia Odnowa i Rozwój Żeronic oraz druhowie OSP zorganizowali kolorową imprezę, na którą przybyło około 80 dzieci wraz z rodzicami i dziadkami.

Karnawałowa zabawa nie udała by się tak dobrze, gdyby nie pomoc i zaangażowanie wielu osób, również z sąsiedniego sołectwa Ugory, którzy byli współorganizatorami imprezy również wkładem finansowym przekazując część swoich środków z funduszu sołeckiego. Sala świetlicy była wypełniona po brzegi. Z zaproszenia skorzystali także burmistrz Dobrej Andrzej Piątkowski, z-ca burmistrza Jacek Gajewski, jak również ks. Proboszcz Franciszek Zygadliński.

Dla dzieci przygotowano wspólne zabawy i konkursy, a uwieńczeniem wieczoru był oczywiście Święty Mikołaj, który rozdał paczki. Dla Babć i Dziadków natomiast dzieci przygotowały medale „Super Babcia" i „Super Dziadek" co wyraźnie wzruszyło obdarowanych. Rodzice i dziadkowie miło spędzali czas przy pysznych ciastach i kawie prowadząc towarzyskie rozmowy do późnych godzin wieczornych. 

materiał prasowy

2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
reklama

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Zobacz także:

Kolejne

Kolejne "Kolorowe wakacje" na Matejki...

15 lip.
Foto: Rozpoczęto testy u pracowników Sun...

Foto: Rozpoczęto testy u pracowników...

30 czerw.
Liczna procesja Bożego Ciała mimo skromnej...

Liczna procesja Bożego Ciała mimo...

11 czerw.
Uczniowie z

Uczniowie z "Czwórki" uczcili 100....

18 maj.

"Nie bądź żyła oddaj krew! Twoja krew...

10 maj.
Święto Patrona w

Święto Patrona w "Czwórce" inne niż...

1 maj.
reklama
reklama
reklama