Powrót komediowych wieczorów w Przystani. Już w piątek Stand-up!

czwartek 16 września 2021

Jagienki, Kamili, Korneliusza

18°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

G1: Wieczorowe kreacje, uroczysta kolacja i niezapomniany bal

G1: Wieczorowe kreacje, uroczysta kolacja i niezapomniany bal
 

Tegoroczny, jubileuszowy - 15 bal gimnazjalny uczniów klas trzecich odbył się w pięknej, baśniowej i jednocześnie eleganckiej zimowej scenerii, w którą na jego czas zmieniła się sala gimnastyczna. Dziewczęta w wieczorowych kreacjach, chłopcy w stylowych garniturach, piękny wystrój sali, uroczysta kolacja... Wszystko to złożyło się na klimat tego niepowtarzalnego wieczoru.

Oczywiście, by tradycji stało się zadość, bal rozpoczęła Pani Dyrektor Izabela Lis, która po krótkim przemówieniu wypowiedziała uroczyste słowa: „Poloneza czas zacząć” i tym samym zaprosiła wszystkich do radosnej zabawy.
Muzyka była wspaniała, tańce szalone, humory dopisywały wszystkim. Gimnazjaliści z pewnością długo jeszcze będą pamiętać ten wyjątkowy bal. Nie zabrakło pamiątkowych zdjęć i smacznego jedzenia.

Tydzień wcześniej w gimnazjum miała miejsce zabawa choinkowa dla klas I i II. To kolejna impreza na stałe wpisana w kalendarz uroczystości szkoły. Uczniowie bawili się wyśmienicie zarówno przy dźwiękach muzyki nowoczesnej, jak i tej starszej, którą wszyscy dobrze znają. Imprezę umilił poczęstunek, który zapewniła rada rodziców. Choinka była okazją do wyśmienitej zabawy i integracji zespołów klasowych.

Dyrekcja, nauczyciele, uczniowie Gimnazjum nr 1 w Turku bardzo dziękują wszystkim rodzicom uczestniczącym w organizacji balu gimnazjalnego i zabawy choinkowej.

materiał prasowy

2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
reklama

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Zobacz także:

Festyn

Festyn "Sztuka na ulicy" z narodowym...

12 wrz.
Nauka popłaca! Dokładnie 464 najlepszych...

Nauka popłaca! Dokładnie 464...

12 wrz.
Dożynki w Kawęczynie zwieńczyły

Dożynki w Kawęczynie zwieńczyły...

5 wrz.
Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego w I Liceum...

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego w...

2 wrz.
Uczniowie ZST rozpoczęli nowy rok szkolny...

Uczniowie ZST rozpoczęli nowy rok...

2 wrz.
Oddali hołd bohaterom w 82. rocznicę wybuchu II...

Oddali hołd bohaterom w 82. rocznicę...

1 wrz.
reklama
reklama
reklama