czwartek 24 września 2020

Dory, Gerarda, Maryny

reklama

TV Sala 100 ma już 4 lata! Był tort, były życzenia i wspomnienia

TV Sala 100 ma już 4 lata! Był tort, były życzenia i wspomnienia - foto: Arkadiusz Wszędybył
foto: Arkadiusz Wszędybył 

Jest taki kanał na YouTube, dzięki któremu absolwenci turkowskiego liceum mogą znów poczuć tę atmosferę młodości i radości, a rodzice nastolatków przekonać się, co też dzieje się aktualnie w szkole ich pociech. Mowa oczywiście o TV Sala 100, która regularnie tworzy kolejne odcinki swojego serwisu informacyjnego. Owo tworzenie trwa już 4 lata, więc w poniedziałek 27 marca przyszedł czas na świętowanie jubileuszu.

Około 1 500 wyświetleń – taką oglądalność mają najpopularniejsze odcinki serwisu informacyjnego Viribus Unitis, przygotowywanego przez szkolną telewizję TV Sala 1000 w I Liceum Ogólnokształcącym im. Tadeusza Kościuszki. W programie tym pojawia się wielu uczniów „Ogólniaka”, a nad tworzeniem kolejnych wydań czuwają panie Monika Grzelczak, Ewelina Socka oraz Martyna Zając – Andrzejewska.

Osoby poświęcające swój czas na rozwijanie TV Sala 100 spotkały się w poniedziałek, podczas symbolicznych urodzin telewizji. Najpierw wszyscy zebrani obejrzeli zabawny odcinek specjalny, w którym ujęto najzabawniejsze wpadki i nieemitowane fragmenty materiałów, prezentując tworzenie serwisu informacyjnego od kuchni. Później przyszedł czas na zrobienie pamiątkowego zdjęcia, pokrojenie tortu i złożenie sobie życzeń. Wszystkiego najlepszego uczniom zaangażowanym w telewizyjny projekt życzyły nie nie tylko panie opiekunki, ale też dyrektor Danuta Szczepanik.

Odcinki programu, przygotowywanego przez licealną telewizję, można oglądać na kanale „TVSala 100” na YouTube, jak również na portalu Turek.net.pl w zakładce „Telewizja”.

AW

2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
reklama

Zobacz także:

Earth Festiwal 2020 już za nami. Fotogaleria z...

Earth Festiwal 2020 już za nami....

24 sierp.
Foto: Sportowe wakacje zawodników KSiSW Turek i...

Foto: Sportowe wakacje zawodników...

23 sierp.
Setna rocznica Cudu nad Wisłą. Na pamiątkę...

Setna rocznica Cudu nad Wisłą. Na...

15 sierp.
Kolejne

Kolejne "Kolorowe wakacje" na Matejki...

15 lip.
Foto: Rozpoczęto testy u pracowników Sun...

Foto: Rozpoczęto testy u pracowników...

30 czerw.
Liczna procesja Bożego Ciała mimo skromnej...

Liczna procesja Bożego Ciała mimo...

11 czerw.
reklama
reklama
reklama