poniedziałek 16 lipca 2018

Eustachego, Mariki, Mirelli

reklama

Tur 1921 przegrywa z Polonią Kępno

Tur 1921 przegrywa z Polonią Kępno - foto: M. Derucki
foto: M. Derucki 

W pierwszym meczu przed własną publicznością nasz Tur podejmował drużynę Polonii Kępno. Niestety nasi piłkarze przegrali to spotkanie 1:2.

W 2 minucie po faulu naszego zawodnika padła pierwsza bramka, zawodnik Polonii Kępno skutecznie wykonał rzut wolny. Nasi rzucili się do odrobienia strat jednak ciężko jest kiedy przeciwnik broni się cała drużyna. W 10 minucie świetną okazję miał Trzepacz jednak piłka poleciała nad bramką. W 15 minucie goście podwyższają wynik jest 0:2.. Do przerwy nasza drużyna stworzyła jeszcze mnóstwo akcji jednak zabrakło precyzji. Na druga połowę  Tur wyszedł z jedna zmiana i bardzo mocno zmotywowany. W 58 minucie podanie do Grabowskiego ten pięknym strzałem pokonuje bramkarza gości, Tur rzuca się do ofensywy ma wiele okazji jednak bramkarz gości też nie daje się oszukać. Tur do ostatniego gwizdka próbował odrobić straty jednak nie udało się i mecz zakończył się zwycięstwem Polonii.

Bramki dla Tura:
58' Grabowski Bartosz

Zółte kartki dla Tura:
51' Fret Adrian

Skład Tura: Brzostowski Dariusz, Mierzwa Błażej, Czajka Mikołaj (70' Jakub Lament), Ignaczak Michał (57' Błaszczyk Daniel), Przybylak Krystian (46' Tovstopiat Dmytro), Bieniek Piotr, Fret Adrian, Grabowski Bartosz, Młynarski Kuba, Trzepacz Beniamin, Maliński Maciej.

Rezerwowi: Pawlak Mateusz, Tovstopiat Dmytro, Lament Jakub, Kaczmarek Przemysław, Ignaczak Szymon, Olas David, Błaszczyk Daniel.

Osoby prowadzące drużynę: Jóźwiak Dawid - Trener, Zych Łukasz - Kierownik Klubu,

Serdecznie zapraszamy w sobotę 19.08.2017r na godzinę 11:00. Stadion 1000-lecia Turek ul. Sportowa - Mks Tur1921 Turek vs Pogoń Nowe Skalmierzyce.

foto: M. Derucki2
foto: M. Derucki3
foto: M. Derucki4
foto: M. Derucki5
foto: M. Derucki6
foto: M. Derucki7
foto: M. Derucki8
foto: M. Derucki9
foto: M. Derucki10
foto: M. Derucki11
foto: M. Derucki12
foto: M. Derucki13
foto: M. Derucki14
foto: M. Derucki15
foto: M. Derucki16
foto: M. Derucki17
foto: M. Derucki18
foto: M. Derucki19
foto: M. Derucki20
foto: M. Derucki21
foto: M. Derucki22
foto: M. Derucki23
foto: M. Derucki24
foto: M. Derucki25
foto: M. Derucki26
foto: M. Derucki27
foto: M. Derucki28
foto: M. Derucki29
foto: M. Derucki30
foto: M. Derucki31
foto: M. Derucki32
reklama
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

Zobacz także:

Bibianna: Od Chrząstawy po Belgię, każdy chciał...

Bibianna: Od Chrząstawy po Belgię,...

z wczoraj
Ciemień: Piknik z grillem, konkursami i...

Ciemień: Piknik z grillem, konkursami...

13 lip.
Dobra: Uczcili Dzień Walki i Męczeństwa Wsi...

Dobra: Uczcili Dzień Walki i...

13 lip.
Dla Zuzi tańczyli, czesali i wspólnie się bawili!

Dla Zuzi tańczyli, czesali i wspólnie...

9 lip.
Uniejów: Gwiazdy grały dla Ziemi

Uniejów: Gwiazdy grały dla Ziemi

9 lip.
Kawęczyn: Dla Kasi zagrali na Orliku

Kawęczyn: Dla Kasi zagrali na Orliku

9 lip.
reklama
reklama
reklama