wtorek 11 sierpnia 2020

Luizy, Włodzmierza, Zuzanny

reklama

I LO: Mikołajkowy koncert dla Łukasza

I LO: Mikołajkowy koncert dla Łukasza - foto: M. Derucki
foto: M. Derucki 

II Mikołajkowy Koncert dla Łukasza odbył się dziś w I Liceum Ogólnokształcącym w Turku. Poza wspaniałymi występami w licealnej auli odbył się świąteczny kiermasz. Wszystkie pieniądze zebrane podczas wydarzenia zostaną przekazane na rehabilitację Łukasza Podgórskiego.

Mikołajki to nie tylko okazja do wymieniania się prezentami, lecz także okazja do niesienia pomocy innym. Akcja Samorządu Uczniowskiego i szkolnego wolontariatu I Liceum Ogólnokształcącego w Turku "II Mikołajkowy Koncert dla Łukasza" pokazała, że uczniowie I LO mają wielkie, wrażliwe na potrzeby innych serca. Licealiści sprawili, że w auli zapanował magiczny nastrój, a każdy z obecnych poczuł klimat nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia.

Łukasz Podgórski, dla którego występowali licealiści, uwielbia disco polo - nie zabrakło więc takich przebojów jak "Ruda tańczy jak szalona" czy "Miłość w Zakopanem". Wypełniona po brzegi aula świetnie bawiła się wraz z Łukaszem. Nie zabrakło również kabaretu ze słynną Mariolką, która bawiła wszystkich do łez. Oprócz koncertu młodzież I Liceum w Turku zorganizowała kiermasze: andrzejkowy pod koniec listopada, a dziś świąteczny, podczas którego uczniowie sprzedawali przygotowane przez siebie wypieki. Wszystkie zebrane pieniądze zostaną przekazane na rehabilitację Łukasza Podgórskiego.

foto: M. Derucki2
foto: M. Derucki3
foto: M. Derucki4
foto: M. Derucki5
foto: M. Derucki6
foto: M. Derucki7
foto: M. Derucki8
foto: M. Derucki9
foto: M. Derucki10
foto: M. Derucki11
foto: M. Derucki12
foto: M. Derucki13
foto: M. Derucki14
foto: M. Derucki15
foto: M. Derucki16
foto: M. Derucki17
foto: M. Derucki18
foto: M. Derucki19
foto: M. Derucki20
foto: M. Derucki21
reklama

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Zobacz także:

Kolejne

Kolejne "Kolorowe wakacje" na Matejki...

15 lip.
Foto: Rozpoczęto testy u pracowników Sun...

Foto: Rozpoczęto testy u pracowników...

30 czerw.
Liczna procesja Bożego Ciała mimo skromnej...

Liczna procesja Bożego Ciała mimo...

11 czerw.
Uczniowie z

Uczniowie z "Czwórki" uczcili 100....

18 maj.

"Nie bądź żyła oddaj krew! Twoja krew...

10 maj.
Święto Patrona w

Święto Patrona w "Czwórce" inne niż...

1 maj.
reklama
reklama
reklama