wtorek 21 sierpnia 2018

Franciszka, Kazimiery, Ruty

reklama

Trening z sensei Koszelą. Gość z Kanady pokazał alternatywne strategie prowadzenia walk

Trening z sensei Koszelą. Gość z Kanady pokazał alternatywne strategie prowadzenia walk
 

Czwartkowy wieczór 19 kwietnia w naszym klubie nie był zwykłym dniem treningowym. Nasi klubowicze mieli niepowtarzalną okazję uczestniczyć w seminarium, prowadzonym przez wybitnego, Kanadyjskiego trenera Kyokushin - Zbigniewa Koszelę, który na co dzień mieszka i trenuje w Kanadzie-Toronto i przybył do nas na zaproszenie sensei Dariusza Jasiakiewicza.

Sensei Koszela wpisał się do kart historii Karate w Kanadzie jako pierwszy, i jak dotąd , jedyny Polak, który stoczył bez przerwy 100 walk kontaktowych ze zmieniającymi się przeciwnikami. Testy „100 Kumite ”, obywają się jedynie w tym stylu i do jego zaliczenia stają najlepsi karatecy świata, znani również z ringów K1. Sensei Zbigniew Koszela stoczył także 23 profesjonalne walki kick-boxingu na ringach całych Stanów Zjednoczonych, oprócz tego, jest dwukrotnym mistrzem Ameryki w Kyokushin i czołowym zawodnikiem Shidokan w wadze średniej.

Nasz gość z Ameryki północnej, zaprezentował wychowankom Klubu Sportów i Sztuk Walk w Turku sekcji Kyokushinkai karate :

- sposoby i metody prowadzenia treningów w jego rodzimym klubie w Toronto
- alternatywne rozwiązania i strategię prowadzenia walki sportowej na macie
- techniki udoskonalające samoobronę
- kontrolowanie i przewidywanie zachowań przeciwnika

Całe seminarium cieszyło się ogromnym zainteresowaniem wśród naszych wychowanków, co świadczy o ich potrzebie pogłębiania wiedzy na temat Kyokushin oraz wielkim autorytecie jakim jest dla nas sensei Koszela, który pierwsze swoje kroki w kyokushin stawiał w naszym klubie w latach 80 tych, gdzie zdawał na swoje pierwsze pasy i walczył na turniejach w Polsce.

My jeszcze raz dziękujemy za możliwość uczestniczenia w tym wyjątkowym seminarium. OSU!

materiał nadesłany
Zdjęcia: sensei Robert Łajdecki 1 dan

foto: sensei Robert Łajdecki 2
foto: sensei Robert Łajdecki 3
foto: sensei Robert Łajdecki 4
foto: sensei Robert Łajdecki 5
foto: sensei Robert Łajdecki 6
foto: sensei Robert Łajdecki 7
foto: sensei Robert Łajdecki 8
foto: sensei Robert Łajdecki 9
foto: sensei Robert Łajdecki 10
foto: sensei Robert Łajdecki 11
foto: sensei Robert Łajdecki 12
foto: sensei Robert Łajdecki 13
foto: sensei Robert Łajdecki 14
foto: sensei Robert Łajdecki 15
foto: sensei Robert Łajdecki 16
foto: sensei Robert Łajdecki 17
foto: sensei Robert Łajdecki 18
foto: sensei Robert Łajdecki 19
reklama
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

Zobacz także:

Miłaczew: Na dożynkach docenili pracę rolników...

Miłaczew: Na dożynkach docenili pracę...

z dzisiaj
Chylin: Rolnicy świętowali dożynki

Chylin: Rolnicy świętowali dożynki

z wczoraj
Głuchów: Tłum rolników na polu kukurydzy....

Głuchów: Tłum rolników na polu...

z wczoraj
Żdżary: Dominacja Głuchowa i Będziechowa na...

Żdżary: Dominacja Głuchowa i...

z wczoraj
Olszówka: Mają świetlicę za 450 000 zł!

Olszówka: Mają świetlicę za 450 000 zł!

z wczoraj
Tuliszków: Judocy trenowali z Mistrzynią. Aneta...

Tuliszków: Judocy trenowali z...

18 sierp.
reklama
reklama
reklama