wtorek 26 marca 2019

Dory, Olgi, Teodora

reklama

Brudzew: Rada Gminy kadencji 2014-2018 zakończyła pracę

Brudzew: Rada Gminy kadencji 2014-2018 zakończyła pracę
 

We wtorek 30 października odbyła się sesja Rady Gminy Brudzew, która dla kilku samorządowców będzie póki co ostatnią. Uczestnicy obrad – radni, wójtowie, pracownicy Urzędu Gminy – dziękowali sobie za wzajemną współpracę i zapewniali, że będą razem współdziałać w przyszłości, nawet społecznie. Z Radą pożegnali się: Elżbieta Ficner, Daniel Antosik, Józef Budynek, Andrzej Ciemniewski, Rafał Dziamara, Teresa Grzelka, Mariusz Kowalewski, Zbigniew Synenko .

Dla niektórych jest to rozstanie po jednej kadencji pracy, dla innych koniec działań trwających nawet kilkanaście lat. Za dobrą współpracę dziękował m.in. Mariusz Kowalewski. – Nie ma czego żałować. Idziemy do przodu – stwierdził odchodzący radny. – Dziękuję za 20 lat współpracy. To chyba była moja ostatnia kadencja. Wiekowo jestem zbyt stary, by za 5 lat startować. Było miło – powiedział Andrzej Ciemniewski. – Dziękuję za to, że udało nam się tak dobrze współpracować z panem wójtem. Jestem w różnych organizacjach, w OSP, na pewno będziemy się spotykać. Prosimy pamiętać o pracy organizacji pozarządowych – dziękowała Elżbieta Ficner. – Mam tylko żal, że nie doszedł do skutku nowy samochód ciężki dla strażaków. Minęły 4 lata, a samochodu jak nie było, tak nie ma. Przydałby się – stwierdził nie kryjąc smutku radny Synenko.

Za współpracę dziękował także Daniel Antosik. – To była moja pierwsza i póki co ostania kadencja. Mam nadzieję, że być może kiedyś do zobaczenia – powiedział Antosik. – Swojej działalności nie zawieszam, będę czujny – zapowiedział Rafał Dziamara. – Ja byłem na przestrzeni lat i w Gminnej Radzie Narodowej i Radzie Gminy Brudzew. Mimo, że pochodzę z bardzo małej wioski Wincentów, starałem się ją promować, ale nie zapominałem też o Galewie. Uzyskiwałem bardzo dobre wyniki. Teraz przyszedł czas, że Galew chciał swojego radnego i było głosowanie przeciw mnie. Teraz ten radny z Galewa będzie się musiał starać o Wincentów – mówił o swoich oczekiwaniach względem nowego radnego Józef Budynek.

Oprócz gratulacji nie zabrakło też bukietów kwiatów, które otrzymała m.in. Teresa Grzelka, uznana w plebiscycie Głosu Wielkopolski za najlepszą radną z terenu gminy Brudzew. – Działałam zawsze zgodnie z prawdą. Nie kłamałam, startowałam, nie obmawiałam przeciwników. To, co udało mi się zrobi, to tylko moja zasługa i nie pozwolę, by ktoś przywłaszczył sobie moje zasługi. Mam prośbę do wójta i wszystkich, byście nie pozwolili, by moje dokonania były przywłaszczone innej osobie – mówiła radna Grzelka.

AW

2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
reklama

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Zobacz także:

II Mistrzostwa Miasta Turku Przedszkoli czyli...

II Mistrzostwa Miasta Turku...

z wczoraj
XX Festiwal Szkolny PLAMA w pierwszy dzień wiosny

XX Festiwal Szkolny PLAMA w pierwszy...

22 mrz.
Uniejów stolicą światowego tańca. Na parkiecie...

Uniejów stolicą światowego tańca. Na...

18 mrz.
Pokazy fryzjerskie i kosmetyczne

Pokazy fryzjerskie i kosmetyczne...

8 mrz.
Ponad 110 uczestników pobiegło w VII edycji...

Ponad 110 uczestników pobiegło w VII...

3 mrz.
OSP Kuny z nowym wozem bojowym za 830 tyś zł

OSP Kuny z nowym wozem bojowym za 830...

16 lt.
reklama
reklama
reklama