niedziela 09 sierpnia 2020

Klary, Romana, Rozyny

reklama

Łąki Łan, Demono i EKO-warsztaty czyli sobota na Dniach Turku i Gminy Turek

Łąki Łan, Demono i EKO-warsztaty czyli sobota na Dniach Turku i Gminy Turek - foto: MS
foto: MS 

Dni Turku i Gminy Turek to wydarzenie, które co roku przyciąga tłumy - rodziny z miasta i okolic, przyjaciół, fanów poszczególnych atrakcji i artystów. I tym razem frekwencja nie zawiodła - na OSiR w Turku przybywa wielu zainteresowanych, zwłaszcza, że od godziny 17:00 rozbrzmiały melodie piosenek zespołu De Mono. Zapraszamy do fotogalerii!

Dzisiejsza pogoda niewątpliwie sprzyja uczestnikom Dni Turku i Gminy Turek – świeci słońce, lecz upał nie doskwiera. W wakacyjny, radosny klimat wpisał się koncert zespołu De Mono z Andrzejem Krzywym, który całą swoją pozytywną energię chciał przekazać wszystkim obecnym, porywając ich do rytmicznego klaskania i śpiewu. Wokalista cały czas utrzymywał kontakt ze słuchaczami, rozmawiając z nimi, a nawet opowiadając różne anegdotki, czy żarty. Uczestnicy Dni Turku i Gminy Turek razem z zespołem zaśpiewali takie hity jak „Póki na to czas”, „Wszystko na sprzedaż” czy „Kochać inaczej”. Andrzej Krzywy wraz z zespołem dziękował uczestnikom za przybycie i zaangażowanie, doceniając tę muzyczną chwilę spędzoną w naszym mieście.

Na przybyłych na OSiR czekają rozmaite stanowiska – jednym z nich jest namiot Miasta Turku, gdzie znajduje się mobilny, niedawno otworzony Eko-korytarz, którego celem jest podniesienie świadomości ekologicznej mieszkańców, szersze zaznajomienie się z odnawialnymi źródłami energii, segregacją odpadów, recyklingiem i oszczędzaniem energii i wody.

Przy namiocie prowadzone są wyjątkowe EKO-warsztaty, podczas których każdy uczestnik może stworzyć własną ekologiczną torbę, koszulkę czy zabawkę. Dobra zabawa i nauka wraz z troską o środowisko to najlepsze połącznie! Warsztaty odbywać się będą do godziny 20:00 – kto nie zdążył jeszcze się sprawdzić jako EKO-twórca, ten ma jeszcze przez najbliższe minuty doskonałą okazję!

Już o 20:00 koncert zespołu Łąki Łan, który będzie kolejnym zastrzykiem pozytywnej energii – nie możecie tego przegapić, zapraszamy!

foto: ZS2
foto: ZS3
foto: ZS4
foto: ZS5
foto: ZS6
foto: ZS7
foto: ZS8
foto: ZS9
foto: ZS10
foto: ZS11
foto: ZS12
foto: ZS13
foto: ZS14
foto: ZS15
foto: ZS16
foto: ZS17
foto: ZS18
foto: ZS19
foto: ZS20
foto: ZS21
foto: ZS22
foto: ZS23
foto: ZS24
foto: ZS25
foto: ZS26
foto: ZS27
foto: ZS28
foto: ZS29
foto: ZS30
foto: ZS31
foto: ZS32
foto: ZS33
foto: ZS34
foto: ZS35
foto: ZS36
foto: MS37
foto: MS38
foto: MS39
foto: MS40
foto: MS41
foto: MS42
foto: MS43
foto: MS44
foto: MS45
foto: MS46
foto: MS47
foto: MS48
foto: MS49
foto: MS50
foto: MS51
foto: MS52
foto: MS53
foto: MS54
foto: MS55
foto: MS56
foto: MS57
foto: MS58
foto: Wiesław Karbowy59
reklama

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Zobacz także:

Kolejne

Kolejne "Kolorowe wakacje" na Matejki...

15 lip.
Foto: Rozpoczęto testy u pracowników Sun...

Foto: Rozpoczęto testy u pracowników...

30 czerw.
Liczna procesja Bożego Ciała mimo skromnej...

Liczna procesja Bożego Ciała mimo...

11 czerw.
Uczniowie z

Uczniowie z "Czwórki" uczcili 100....

18 maj.

"Nie bądź żyła oddaj krew! Twoja krew...

10 maj.
Święto Patrona w

Święto Patrona w "Czwórce" inne niż...

1 maj.
reklama
reklama
reklama