poniedziałek 21 września 2020

Darii, Mateusza, Wawrzyńca

reklama

Pierwsza dawka muzycznych wrażeń już dziś - sprawdź, kto wystąpi w sobotę podczas Dni Turku i Gminy Turek 2019!

Pierwsza dawka muzycznych wrażeń już dziś - sprawdź, kto wystąpi w sobotę podczas Dni Turku i Gminy Turek 2019!
 

Nadchodzi wyczekiwany przez wielu weekend pełen atrakcji – już dziś rozpoczynamy Dni Turku i Gminy Turek. Kto wystąpi w sobotę na turkowskiej scenie? Specjalnie dla was przygotowaliśmy małą ściągę na jutrzejszy wieczór dotyczącą artystów i ich twórczości!

„Póki na to czas, pogadamy jak za dawnych lat”…. Widząc te słowa od razu wielu z nas w głowie słyszy melodię kultowej piosenki zespołu De Mono. Już jutro od godziny 17:00 każdy będzie mieć okazję zaśpiewać razem z Andrzejem Krzywym takie przeboje jak „Póki na to czas”, „Statki na niebie”, czy „Moje miasto nocą”. De Mono to polski zespół pop rockowy. Powstał w 1984 roku, okres jego największej popularności przypada pod koniec lat 80. oraz w pierwszej połowie 90. XX wieku. Na scenie, oprócz Andrzeja Krzywego zobaczymy Piotra Kubiaczyka z gitarą basową, Pawła Pełczyńskiego z saksofonem, Pawła Dampca na instrumentach klawiszowych, Tomasza Banasia i Zdzisława Zioło z gitarami oraz Marcina Korbacza na perkusji. Aby wprawić się w nastrój pierwszego koncertu, przypominamy znaną piosenkę zespołu De Mono:

reklama

O 18:30 klimat wydarzenia zmieni się w nieco bardziej klubowy – na scenie pojawi się Casper Levy, czyli Kacper Lewandowski, polski DJ i producent muzyczny, pochodzący z Turku. Jak możemy dowiedzieć się z jego strony na Facebooku Casper Levy, artysta zagra m.in. wiele niewydanych wcześniej utworów, a gatunkowo będzie to podróż od cieplejszych brzmień z gatunku house, po cięższy elektro house i dubstep, na drum&bass kończąc. Jesteśmy ciekawi tej muzycznej przygody – aby przybliżyć wam twórczość Kacpra Lewandowskiego odsyłamy do utworu poniżej:

reklama

Jesteście ciekawi, jak łączyć muzykę elektroniczną z takimi gatunkami jak rock czy funk? Zespół Łąki Łan pokaże wam to już o godzinie 20:00! Zespół, którego początki sięgają 1999 roku składa się z takich muzyków jak Jarosław „Poń Kolny” Jóźwik, Michał „Bonk” Chęć, Włodzimierz „Paprodziad” Dembowski, Piotr „Mega Motyl” Koźbielski, Bartek „Zając Cokictokloc” Królik oraz Marek „Jeżus Marian” Piotrowski. Ważnym przesłaniem zespołu jest ich zamiłowanie do natury, które przewija się w piosenkach, m.in. "Łan pała", "Pola ar" czy "Big baton". Koncert Łąki Łan z pewnością będzie ciekawym i niezapomnianym przeżyciem – nie możecie go przegapić! Aby wprowadzić oryginalny nastrój ostatniego sobotniego występu, zachęcamy do odsłuchania jednego z utworów zespołu:

Po koncercie Łąki Łan o godzinie 21:30 każdy będzie mógł włączyć się w taneczną integrację podczas dyskoteki z DJ'em. W imieniu organizatorów wydarzenia zapraszamy wszystkich już jutro na OSiR w Turku - będzie się działo! Już nie możemy doczekać się atrakcji podczas Dni Turku i Gminy Turek, zwłaszcza dawki muzycznych wrażeń. Obserwujcie nas na bieżąco - będziemy dzielić się z wami relacją z wydarzenia w każdej postaci! 

JM

Pierwsza dawka muzycznych wrażeń już dziś - sprawdź, kto wystąpi w sobotę podczas Dni Turku i Gminy Turek 2019!

Podobne artykuły

Turniej Siatkówki Policjantów i Nordic Walking...

Turniej Siatkówki Policjantów i Nordic Walking na...

23-06-2019
Łąki Łan, Demono i EKO-warsztaty czyli sobota...

Łąki Łan, Demono i EKO-warsztaty czyli sobota na...

22-06-2019
Sportowy początek Dni Turku i Gminy Turek 2019

Sportowy początek Dni Turku i Gminy Turek 2019

22-06-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama