wtorek 04 sierpnia 2020

Dominiki, Dominika, Protazego

reklama

Wideo: Ogniowy Pokaz Warsztatowy rozpalił serca Turkowian

Wideo: Ogniowy Pokaz Warsztatowy rozpalił serca Turkowian
 

Sobotni wieczór do tych spokojnych z pewnością nie należał – a to za sprawą Ogniowego Pokazu Warsztatowego, który o 21:30 zgromadził zainteresowanych w parku Żerminy Składkowskiej w Turku. Zapraszamy do fotogalerii i krótkiego filmu ze skrótem pokazu -  w czasie oglądania każdy może się przenieść do parku miejskiego i poczuć te gorące (dosłownie) emocje!

Taniec z ogniem, sztuczki pirotechniczne, ognisty oddech – a wszystko przedstawione jako jeden, spójny spektakl z nastrojową muzyką, który wywarł niemałe wrażenie na przybyłych widzach. Ogniowy Pokaz Warsztatowy zakończył drugi dzień Festiwalu Ognia i Żonglerki ze Stowarzyszeniem Universum i Grupą Artystyczną Leśne Licho ze Stalowej Woli, podczas którego wykazać się mogli także turkowscy pasjonaci ognia biorąc udział w warsztatach, a także w widowiskowym występie.Całe przedsięwzięcie podsumowała Bożena Cesarz, dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Turku, dziękując grupom artystycznym, uczestnikom warsztatów, a także wszystkim przybyłym widzom.

Tymczasem, przed nami ostatni dzień festiwalu – już o godzinie 11:00 rozpoczną się animacje czasu wolnego na turkowskim rynku, podczas których każdy będzie mógł wziąć udział w zabawach integracyjnych, zobaczyć rozmaite kreacje z balonów czy spektakularne bańki mydlane. Nie zabraknie warsztatów szczudlarskich dla dzieci – spróbowanie swoich sił na szczudłach raczej nie można nazwać zwyczajnym  i codziennym doświadczeniem, więc warto skorzystać z okazji!

JM

2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
reklama

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Zobacz także:

Kolejne

Kolejne "Kolorowe wakacje" na Matejki...

15 lip.
Foto: Rozpoczęto testy u pracowników Sun...

Foto: Rozpoczęto testy u pracowników...

30 czerw.
Liczna procesja Bożego Ciała mimo skromnej...

Liczna procesja Bożego Ciała mimo...

11 czerw.
Uczniowie z

Uczniowie z "Czwórki" uczcili 100....

18 maj.

"Nie bądź żyła oddaj krew! Twoja krew...

10 maj.
Święto Patrona w

Święto Patrona w "Czwórce" inne niż...

1 maj.
reklama
reklama
reklama