PRZEPRASZAMY - OSP Janiszew

poniedziałek 16 września 2019

Jagienki, Kamili, Korneliusza

reklama
Wzorek

Wideo: Ogniowy Pokaz Warsztatowy rozpalił serca Turkowian

Wideo: Ogniowy Pokaz Warsztatowy rozpalił serca Turkowian
 

Sobotni wieczór do tych spokojnych z pewnością nie należał – a to za sprawą Ogniowego Pokazu Warsztatowego, który o 21:30 zgromadził zainteresowanych w parku Żerminy Składkowskiej w Turku. Zapraszamy do fotogalerii i krótkiego filmu ze skrótem pokazu -  w czasie oglądania każdy może się przenieść do parku miejskiego i poczuć te gorące (dosłownie) emocje!

Taniec z ogniem, sztuczki pirotechniczne, ognisty oddech – a wszystko przedstawione jako jeden, spójny spektakl z nastrojową muzyką, który wywarł niemałe wrażenie na przybyłych widzach. Ogniowy Pokaz Warsztatowy zakończył drugi dzień Festiwalu Ognia i Żonglerki ze Stowarzyszeniem Universum i Grupą Artystyczną Leśne Licho ze Stalowej Woli, podczas którego wykazać się mogli także turkowscy pasjonaci ognia biorąc udział w warsztatach, a także w widowiskowym występie.Całe przedsięwzięcie podsumowała Bożena Cesarz, dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Turku, dziękując grupom artystycznym, uczestnikom warsztatów, a także wszystkim przybyłym widzom.

Tymczasem, przed nami ostatni dzień festiwalu – już o godzinie 11:00 rozpoczną się animacje czasu wolnego na turkowskim rynku, podczas których każdy będzie mógł wziąć udział w zabawach integracyjnych, zobaczyć rozmaite kreacje z balonów czy spektakularne bańki mydlane. Nie zabraknie warsztatów szczudlarskich dla dzieci – spróbowanie swoich sił na szczudłach raczej nie można nazwać zwyczajnym  i codziennym doświadczeniem, więc warto skorzystać z okazji!

JM

2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
reklama

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Zobacz także:

Te zawody przejdą do historii. Łzy, radość i...

Te zawody przejdą do historii. Łzy,...

z wczoraj
Gm. Turek: III edycja Słodkowskiej Dychy za...

Gm. Turek: III edycja Słodkowskiej...

14 wrz.
Sztuka i różnorodność jej wymiarów podczas...

Sztuka i różnorodność jej wymiarów...

9 wrz.
Nauka popłaca! Ponad 400 najlepszych uczniów...

Nauka popłaca! Ponad 400 najlepszych...

8 wrz.
Pieczone ziemniaki królowały w Tarnowskim...

Pieczone ziemniaki królowały w...

7 wrz.
Wojewódzka Inauguracja Roku Szkolnego w I LO w...

Wojewódzka Inauguracja Roku Szkolnego...

2 wrz.
reklama
reklama
reklama