Dni Turku i Gminy Turek już za 3 dni!

czwartek 05 sierpnia 2021

Emila, Karoliny, Kary

13°C pochmurno z przejaśnieniami Pogoda 7 dni »
reklama

Integracja pasjonatów motoryzacji w pełni - trwa IV Rajd Pojazdów Zabytkowych!

Integracja pasjonatów motoryzacji w pełni - trwa IV Rajd Pojazdów Zabytkowych! - Westfalia - jeden z trzech nagrodzonych pojazdów
Westfalia - jeden z trzech nagrodzonych pojazdów 

To już czwarte takie wydarzenie motoryzacyjne w historii powiatu tureckiego. W piątek, 9 lipca wystartował kolejny, wyjątkowy Rajd Pojazdów  Zabytkowych!

Uczestnicy Rajdu co roku integrują się pod innym hasłem przewodnim (np. „Droga ku Niepodległej”, „Zielono mi”) – w tym roku organizatorzy postawili zaś całkowity nacisk na turystykę, aby obok promocji motoryzacji nie zabrakło promocji regionu.  Rajd rozpoczął się już w piątkowe popołudnie, za to wczoraj także nie zabrakło atrakcji, wśród których możemy wymienić symboliczną metę pod budynkiem Urzędu Miejskiego i  Starostwa Powiatowego w Turku.

Meta, a raczej pewien „przystanek” IV Rajdu Pojazdów Zabytkowych na ulicy Kaliskiej to już tradycja. I tym razem nie zabrakło integracji przy poczęstunku, a co równie istotne – rozstrzygnięcia konkursu na trzy „najładniejsze” pojazdy, w którym jurorami byli: Wójt Gminy Turek – Karol Mikołajczyk, Wiceburmistrz Turku – Joanna Misiek-Kędziora oraz Radna Powiatu Tureckiego – Iwona Kalinowska-Dymbińska. Tegoroczni zwycięzcy to: wojskowy Lublin, kolorowy Citroën 2cv oraz czerwona Westfalia – wymienionych faworytów i nie tylko znajdziemy w poniższej fotogalerii. Dla nas wszystkie pojazdy tegorocznego Rajdu są wyjątkowe, dlatego i Was zachęcamy do ich podziwiania!

2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
Wojskowy Lublin - jeden z trzech nagrodzonych pojazdów27
Citroën 2cv - jeden z trzech nagrodzonych pojazdów28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
reklama

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Zobacz także:

Foto: Upamiętnili szkołę i jej społeczność. W...

Foto: Upamiętnili szkołę i jej...

30 lip.
Gardzielik wygrywa jednogłośnie na punkty....

Gardzielik wygrywa jednogłośnie na...

10 lip.
Druga odsłona Jarmarku Wyszyńskiego już za...

Druga odsłona Jarmarku Wyszyńskiego...

27 czerw.
Piknik w Galewie czyli VII spotkanie ph.

Piknik w Galewie czyli VII spotkanie...

27 czerw.
Foto:

Foto: "Rower mój nałóg" czyli rowerem...

26 czerw.
Magiczna Noc Kupały w Gminie Władysławów

Magiczna Noc Kupały w Gminie Władysławów

23 czerw.
reklama
reklama
reklama