poniedziałek 21 września 2020

Darii, Mateusza, Wawrzyńca

reklama

Konkursu na Potrawę Lokalną "Nasze Jadło" i Piknik Integracyjno-Sportowy w Miłaczewie

Konkursu na Potrawę Lokalną
aktualizacja: 2017-06-21 15:19:43

W niedzielę 2 lipca mieszkańcy gminy Malanów i okolic spędza miło czas podczas Pikniku Integracyjno-Sportowego w Miłaczewie. Tłumy smakoszy przyciągnie zapewne degustacja jedzenia w ramach kolejnej edycji Konkursu na Potrawę Lokalną „Nasze Jadło”. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 15:00. Wtedy to na placu przy Orliku zjawią się goście imprezy, którzy przekonają się, co tym razem ugotowały reprezentacje poszczególnych miejscowości gminy Malanów. Motywem przewodnim kulinarnych zmagań będzie ser.

Na Piknik Integracyjno-Sportowy oraz Konkurs na Potrawę Lokalną „Nasze Jadło” zapraszają: Sołectwo Miłaczew, Sołectwo Miłaczew Kolonia, Sołectwo Miłaczewek, Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna w Malanowie, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Malanowie, Szkoła Podstawowa w Miłaczewie.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama