Zbiórka dla OSP Międzylesie. Zebrano 4350 zł czyli 54% !!! POMAGAMY !!!

czwartek 04 czerwca 2020

Christy, Helgi, Karola

reklama

Ekstremalna Droga Krzyżowa w Turku

Ekstremalna Droga Krzyżowa w Turku
aktualizacja: 2020-03-03 15:31:57

To trzecia edycja EDK w Turku. Ideą Ekstremalnej Drogi Krzyżowej jest przejście trasy ponad 40 km w milczeniu, samotnie lub w małych grupkach w nocy,  poza terenami zaludnionymi, najlepiej w lesie. W wyznaczonych punktach umiejscowione są stacje drogi krzyżowej, najczęściej przy przydrożnych krzyżach lub kapliczkach. Po drodze uczestnicy zatrzymują się przy stacjach, gdzie czytają specjalnie dla nich przygotowane rozważania lub słuchają ich, korzystając z urządzeń mobilnych.
Wyjście poprzedzi msza święta w intencji uczestników w piątek 27 marca 2020r.o godzinie 20.00 w kościele p.w. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Turku. Odebranie rozważań drogi krzyżowej, odblaskowych opasek, opisu trasy i mapki nastąpi godzinę przed mszą świętą, lub ewentualnie po mszy.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama