Zbiórka dla OSP Międzylesie. Jest już 52% !!! POMAGAMY !!!

poniedziałek 01 czerwca 2020

Gracji, Jakuba, Konrada

reklama

KONKURS: Wygraj karnety na siłownię Fitness Planet!

KONKURS: Wygraj karnety na siłownię Fitness Planet! - foto: archiwum klubu
foto: archiwum klubuSiłownia Fitness Planet 

Wielkiego świętowania ciąg dalszy! Pora na kolejny konkurs, w którym nasi czytelnicy będą mogli wykazać się kreatywnością. Do wygrania są karnety na siłownię, ufundowane przez Fitness Planet Moniki Łechtańskiej.

Jak wiadomo, sport to zdrowie: pozwala zachować dobrą kondycję i ładną sylwetkę, poprawia samopoczucie i pomaga walczyć z bezsennością. Wśród wielu dyscyplin każdy znajdzie coś dla siebie. W Turku jest wielu miłośników ruchu, których można spotkać bez względu na pogodę i porę roku. Czy jednak wszyscy mogą realizować swoje sportowe pasje?

Czy Turek jest miastem przyjaznym sportowcom? Czekamy na najciekawsze odpowiedzi!

Zadaniem konkursowym jest napisanie wraz z krótkim uzasadnieniem, czy Turek jest miastem przyjaznym dla sportowców? Najciekawsze i najbardziej pomysłowe odpowiedzi nagrodzimy karnetami. Swoje propozycje należy przesyłać na adres: konkurs@turek.net.pl wraz z imieniem, nazwiskiem oraz numerem telefonu, w tytule wiadomości wpisując „Sport”. Zamieszczone w odpowiedzi dane osobowe zostaną wykorzystane przez Redakcję jedynie w celu poinformowania zwycięzców o sposobie odbioru nagrody.

Na odpowiedzi czekamy do wtorku, 26 listopada. Zwycięzców poinformujemy o wygranej w środę, 27 listopada w godzinach południowych. Zapraszamy!

M.A.

Podobne artykuły

Sukces Agaty Drabiny - Mobilna Pracownia...

Sukces Agaty Drabiny - Mobilna Pracownia...

14 maj.
Zawiadomienie w sprawie konkursu na dyrektora...

Zawiadomienie w sprawie konkursu na dyrektora ZSR w...

11 maj.
Jaki sprzęt do ćwiczeń w domu? Niezbędne...

Jaki sprzęt do ćwiczeń w domu? Niezbędne wyposażenie...

5 maj.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama