Zbiórka dla OSP Międzylesie. Zebrano 4350 zł czyli 54% !!! POMAGAMY !!!

wtorek 02 czerwca 2020

Erazma, Marianny, Marzeny

reklama

KONKURS: wygraj bilet na koncert Damiana Ukeje!

KONKURS: wygraj bilet na koncert Damiana Ukeje!
Chcesz na żywo posłuchać Damiana Ukeje? Weź udział w konkursie! 

Kto wybiera się na koncert Damiana Ukeje, który odbędzie się już w sobotę w Pubie 21? Gwiazda pierwszej edycji The Voice of Poland znana jest ze swojej charyzmy i energii, którą zaraża fanów podczas swoich występów. Jeżeli chcesz się o tym przekonać, weź udział w naszym konkursie!

Do wygrania są dwa pojedyncze bilety na koncert. Chcecie je zdobyć? Wystarczy, że odpowiecie na pytanie konkursowe: w jakim zespole zaczynał swoją karierę Damian Ukeje? Wiadomości należy przesyłać na adres konkurs@turek.net.pl, w tytule wpisując słowo „Rock”.

Przypominamy, żeby przesłać także swoje imię, nazwisko oraz numer telefonu – inaczej odpowiedzi konkursowe nie wezmą udziału w losowaniu. Zamieszczone w treści odpowiedzi dane osobowe zostaną wykorzystane przez Redakcję wyłącznie w celu poinformowania o sposobie odbioru nagrody.

Na odpowiedzi czekamy do czwartku, 5 grudnia. Zwycięzców poinformujemy o wygranej w piątek, 6 grudnia, w godzinach południowych. Zachęcamy do brania udziału w konkursie!

ma

Podobne artykuły

Sukces Agaty Drabiny - Mobilna Pracownia...

Sukces Agaty Drabiny - Mobilna Pracownia...

14 maj.
Zawiadomienie w sprawie konkursu na dyrektora...

Zawiadomienie w sprawie konkursu na dyrektora ZSR w...

11 maj.
Przedłużenie konkursu ofert na realizację zadań...

Przedłużenie konkursu ofert na realizację zadań...

18 mrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama