wtorek 15 czerwca 2021

Jolanty, Lotara, Wita

21°C całkowite zachmurzenie Pogoda 7 dni »
reklama

KONKURS: zdobądź tomik poezji Lecha Lamenta!

KONKURS: zdobądź tomik poezji Lecha Lamenta! - Źródło: sxc.hu / Lavinia Marin
Źródło: sxc.hu / Lavinia MarinPiszesz wiersze? Rymujesz? Weź udział w konkursie! 

Konkursy organizowane przez Redakcję Portalu Turek.net.pl cieszą się niesłabnącą popularnością. Miłośnicy sportu, muzyki, historii – każdy odnajdzie coś dla siebie! Tym razem przygotowaliśmy zabawę dla osób kochających poezję. Do wygrania są cztery tomiki wierszy Lecha Lamenta „Każdy dzień jest przepowiednią”.

Co należy zrobić, aby wygrać tomik? Zadaniem konkursowym jest przesłanie na adres konkurs@turek.net.pl krótkiego wiersza lub fraszki na temat Turku. Długość dowolna. W wiadomości należy umieścić swoje imię, nazwisko oraz numer telefonu, w tytule wpisując słowo „Poeta”. Zamieszczone w treści dane osobowe zostaną wykorzystane przez Redakcję wyłącznie w celu poinformowania o sposobie odbioru nagrody.

Na utwory naszych Czytelników czekamy do poniedziałku 9 grudnia. O wygranej poinformujemy we wtorek, 10 grudnia w godzinach południowych. Zachęcamy do brania udziału w konkursie – jest to okazja, aby zaprezentować szerszemu gronu swój talent. Nie raz przekonaliśmy się, że w Turku jest wiele osób piszących do szuflady, piszących bardzo dobrze. Teraz storzyliśmy konkurs specjalnie dla nich!

ma 

Podobne artykuły

Sukces Joasi z CKiBP Malanów na przeglądzie...

Sukces Joasi z CKiBP Malanów na przeglądzie piosenki...

31 maj.
Konkurs fryzjerski

Konkurs fryzjerski "Dla Ciebie Mamo" w ZST

26 maj.
Pochwal się domową biblioteczką i zgarnij nagrodę

Pochwal się domową biblioteczką i zgarnij nagrodę

16 maj.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama