niedziela 27 września 2020

Damiana, Mirabeli, Wincentego

reklama

KONKURS: przedszkolaki rysują wymarzone prezenty!

KONKURS: przedszkolaki rysują wymarzone prezenty!
Twoje dziecko lubi rysować? Mamy konkurs specjalnie dla niego! 

Święta to czas ciepła, rodzinnej atmosfery, miłości i... podarunków, które dajemy swoim najbliższym. Tradycja ta najbardziej cieszy dzieci, które marzą o tym, by pod choinką znaleźć wymarzoną zabawkę. Specjalnie dla najmłodszych wraz z Hurtownią Zabawek AWZ przygotowaliśmy konkurs plastyczny pod hasłem „Mój wymarzony gwiazdkowy prezent”.

Konkurs skierowany jest do dzieci w wieku przedszkolnym, a zadaniem konkursowym jest wykonanie pracy plastycznej, na której ukazany zostanie wymarzony prezent. Co ważne, praca musi być wykonana w 2D, a więc w technice rysunku lub za pomocą farb. Tematem są oczywiście wymarzone zabawki: misie, lalki, klocki – jak wiadomo, dla maluchów są to nie tylko przedmioty.

Ukochany miś, który śpiąc obok broni od koszmarów, lalka, będąca powiernicą pierwszych sekretów, konik na biegunach – kompan pierwszych wojaży po krainie wyobraźni. Większość z nas do dzisiaj wspomina z pewnym sentymentem zabawki z lat dzieciństwa, wiele z nich trafia potem w ręce pociech, ciesząc następne pokolenie.

Konkurs jest doskonałą okazją, by przekonać się, co nasze dzieci chciałyby znaleźć pod choinką, a także szansa zgarnięcia atrakcyjnych nagród! Do wygrania są zestaw klocków Lego, piękna Lalka Barbie, klocki „Domek Papy Smurfa” oraz puzzle z przesympatycznym Kubusiem Puchatkiem. Przewidziane są także nagrody pocieszenia dla wyróżnionych prac.

Jeżeli Twoje dziecko lubi rysować, weźcie udział w konkursie! Prace należy przesyłać w formie elektronicznej na adres konkurs@turek.net.pl lub dostarczać do Redakcji Portalu Turek.net.pl, która mieści się przy ul. Komunalnej 4. Na prace czekamy do 15 grudnia 2013 roku. Najlepsze rysunki wybierać będą czytelnicy w drodze plebiscytu. Wraz z pracami należy przesłać imię, nazwisko oraz wiek dziecka.

Rozstrzygnięcie nastąpi 20 grudnia. Przez 5 dni czytelnicy będą mogli głosować na prace, które najbardziej im się spodobają. Cztery z nich otrzymają wymienione wyżej nagrody główne. Udział w konkursie oznacza zgodę na publikowanie pracy na łamach Portalu Turek.net.pl oraz bezpłatne i bezterminowe korzystanie z niej. 

Warto wziąć udział w naszej zabawie – z nadesłanych prac na pewno powstanie piękna galeria! Fundatorem nagród jest Hurtownia Zabawek AWZ, która na prezentach gwiazdkowych zna się najlepiej. Zapraszamy!

ma
 

Podobne artykuły

Kącik profilaktyki: Jak robić bezpieczne zakupy

Kącik profilaktyki: Jak robić bezpieczne zakupy

16-04-2019
Bezpiecznych świąt życzą druhowie OSP Turek

Bezpiecznych świąt życzą druhowie OSP Turek

22-12-2018
Turek: Świąteczny festyn w Szkole Podstawowej nr 5

Turek: Świąteczny festyn w Szkole Podstawowej nr 5

08-12-2018

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama