Zbiórka dla OSP Międzylesie. Jest już 52% !!! POMAGAMY !!!

poniedziałek 01 czerwca 2020

Gracji, Jakuba, Konrada

reklama

KONKURS: wygraj podwójny bilet na "Hobbita"!

KONKURS: wygraj podwójny bilet na
Czy pozytywne recenzje filmu są zasłużone? Przekonaj się o tym osobiście! 

Redakcja Portalu Turek.net.pl przygotowała dla swoich Czytelników kolejny atrakcyjny konkurs! Tym razem mamy coś dla fanów kina – do wygrania jest bowiem podwójne zaproszenie na film „Hobbit: Pustkowie Smauga”. Zainteresowani?

Kto był na pierwszej części "Hobbita", na pewno będzie chciał zobaczyć i drugą. Przygody dzielnego hobbita o małym ciele i wielkim sercu przyciągają do kin nie tylko miłośników twórczości Tolkiena, ale każdego, kto lubi dobre filmy. Zrealizowany z rozmachem, porywający, pełen przygód  i dynamiczny – takie opinie można usłyszeć od tych, którzy seans mają już za sobą.

Chcesz wygrać podwójne zaproszenie na film? Weź udział w naszym konkursie! Wystarczy, że odpowiesz na pytanie: jak nazywa się tytułowy hobbit i skąd pochodzi? Odpowiedzi wraz z imieniem, nazwiskiem oraz numerem telefonu prosimy przesyłać na adres konkurs@turek.net.pl, w tytule wpisując słowo „Hobbit”. Zamieszczone w treści odpowiedzi dane osobowe zostaną wykorzystane jedynie w celu poinformowania o sposobie odebrania nagrody.

Na odpowiedzi czekamy do środy 8 stycznia. O wygranej zawiadomimy w czwartek 9 stycznia w godzinach południowych. Film „Hobbit: Pustkowie Smauga” w Kinie „Tur” będzie można oglądać w dniach 10-16 stycznia. Zapraszamy!

ma

Podobne artykuły

Sukces Agaty Drabiny - Mobilna Pracownia...

Sukces Agaty Drabiny - Mobilna Pracownia...

14 maj.
Zawiadomienie w sprawie konkursu na dyrektora...

Zawiadomienie w sprawie konkursu na dyrektora ZSR w...

11 maj.
Przedłużenie konkursu ofert na realizację zadań...

Przedłużenie konkursu ofert na realizację zadań...

18 mrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama