piątek 02 października 2020

Racheli, Sławy, Teofila

reklama

KONKURS: wygraj bilety na "Wilka z Wall Street"!

KONKURS: wygraj bilety na
 

Portal Turek.net.pl ma dla swoich Czytelników kolejny konkurs! Tym razem do wygrania jest podwójne zaproszenie do Kina „Tur” na seans „Wilk z Wall Street”, który opowiada historię Jordana Belforta – jednego z najbardziej kontrowersyjnych bohaterów świata finansów.

Słynny finansista uwielbiał wystawne życie – piękne kobiety, drogie jachty, najlepsze auta, wyszukane trunki i narkotyki. Wraz z kolejnymi sukcesami przychodziły kolejne pokusy. Równie dobry jak w obracaniu pieniędzmi był także w łamaniu prawa, szybko stając się mistrzem malwersacji podatkowych i korupcji.

Film zrealizowano z blichtrem, rozmachem i urzekającym poczuciem humoru. Nie zmienia to jednak faktu, że jest to opowieść pełna goryczy, ukazująca wielki sukces, ale także równie wielki upadek.

Chcesz na zobaczyć tę historię na ekranie naszego kina? Weź udział w konkursie! Aby zdobyć podwójne zaproszenie na seans należy odpowiedzieć na pytanie, kto wcielił się w rolę głównego bohatera w filmie „Wilk z Wall Street”? Wiadomości wraz z imieniem, nazwiskiem i numerem telefonu prosimy przesyłać na adres konkurs@turek.net.pl, w tytule wpisując słowo „Wilk”. Zamieszczone w treści odpowiedzi dane osobowe zostaną wykorzystane przez Redakcję wyłącznie w celu poinformowania zwycięzcy o sposobie odbioru nagrody.

Bilety zostały pozyskane dzięki uprzejmości Miejskiego Domu Kultury w Turku. Na odpowiedzi czekamy do końca jutrzejszego dnia, tj. do 29 stycznia. O wygranej poinformujemy w czwartek 30 stycznia w godzinach południowych. Zapraszamy do udziału w konkursie!

ma

Podobne artykuły

Konkurs na inicjatywy lokalne został...

Konkurs na inicjatywy lokalne został rozstrzygnięty.

18 sierp.
Sołectwa gminy Brudzew wyróżnione w konkursie...

Sołectwa gminy Brudzew wyróżnione w konkursie...

11 lip.
Uczeń SP w Chylinie wśród laureatów konkursu...

Uczeń SP w Chylinie wśród laureatów konkursu "Popisz...

12 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama