piątek 02 października 2020

Racheli, Sławy, Teofila

reklama

KONKURS: wygraj pączki na Tłusty Czwartek!

KONKURS: wygraj pączki na Tłusty Czwartek!
 

Szybki konkurs na Tłusty Czwartek został zakończony. Osoby, które jako pierwsze wysłały maila, zostały poinformowane o sposobie odbioru pączków telefonicznie.

Kto lubi pączki, ręka w górę! Trwa ulubione święto wszystkich łasuchów – Tłusty Czwartek! Jest to jedyny dzień w roku, kiedy można bez wyrzutów sumienia pozwolić sobie na słodkie szaleństwo. Baw się razem z nami – weź udział w konkursie i wygraj pudełko pełne pączków!

Portal Turek.net.pl wraz z cukiernią „REM MARCO” z okazji Tłustego Czwartku przygotował dla swoich Czytelników słodki konkurs, w którym do wygrania jest pakiet zawierający 5 pączków każdy. Co zrobić, by zdobyć taki dla siebie i swoich bliskich? Wystarczy wziąć udział w naszej zabawie!

Wystarczy, że wyślesz do nas maila na adres konkurs@turek.net.pl, w tytule wpisując słowo „Pączek”, w treści zaś  hasło „Tłusty Czwartek z Turek.net.pl”, swoje imię, nazwisko oraz numer telefonu. Zamieszczone w treści dane osobowe zostaną wykorzystane przez Redakcje jedynie w celu poinformowania o sposobie odbioru nagrody. Pierwsze pięć osób wygrywa pakiet 5 pączków.

Sponsorem nagród jest cukiernia „REM MARCO”, która mieszczi się markecie Kaufland w Turku. Szukasz pysznych wyrobów cukierniczych? Zapraszamy do cukierni „REM MARCO” - duży wybór i doskonała jakość wypieków gwarantują zadowolenie!

Wysyłać maile można dziś, do godz. 12.00. Godzinę po zakończeniu poinformujemy zwycięzców o wygranej. Pączki będzie można odbierać w Redakcji Portalu Turek.net.pl (ul. Komunalna 4) w do godz. 15.00. Zachęcamy do udziału w zabawie! Warto kontynuować słodką tradycję i na jeden dzień w roku zapomnieć o diecie. Baw się razem z nami!

Podobne artykuły

Konkurs na inicjatywy lokalne został...

Konkurs na inicjatywy lokalne został rozstrzygnięty.

18 sierp.
Sołectwa gminy Brudzew wyróżnione w konkursie...

Sołectwa gminy Brudzew wyróżnione w konkursie...

11 lip.
Uczeń SP w Chylinie wśród laureatów konkursu...

Uczeń SP w Chylinie wśród laureatów konkursu "Popisz...

12 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama